Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix vagy conch piercing fáj...

Helix vagy conch piercing fáj jobban? Melyiket ajánlanátok elsőnek?

Figyelt kérdés
Van már a fülemben “piercing”, de azokat inkább csak plusz fülbevalóknak nevezném. 2 már porcos részbe ment.
2022. szept. 18. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Három conchom és három helixem van. Mindegyik helix rosszabb volt, mint a conch. Persze, tűrhető, igazából szerintem minden piercing szúrás tűrhető, sokkal jobban fáj az, ha beütöd az ágy sarkába a lábad. :D De amúgy nekem személy szerint a helix rosszabb volt, a conchot alig éreztem meg.
2022. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a helixnél csak azt fájt amikor utána még piszkálni kellett, amíg rá tekerték a lezárót. Az sem volt vészes.
2022. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a szúrás kb. egyforma volt, nem vészes. Gyógyulás szempontjából mindkettő elég hisztis volt de már korábban megfigyeltem, hogy ami a fülem szélére a külső oldalra kerül, az mindig hajlamosabb gyulladásra, mint a belsők pl. tragus vagy rook.
2022. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a conch jobban fájt, az a porc vastagabb és kevésbé rugalmas is, mint a helix. Ráadásul én hülye, karikát kértem bele szúráskor, és nem kicsit volt kellemetlen mire az egyenes tűvel szúrt lyukon "átfűzte" és bekapcsolta az ívelt karikát. Úgyhogy mindenképp száras piercinggel kezdj, aztán egyébként nem katasztrófa egyik fájdalom sem miután bent van.
2022. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még mérlegelek. :D Conchnál csak az a baj, hogy nekem abból csakis kifejezetten a karika tetszik...
2022. szept. 25. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, én is azért kértem azt bele! :D Utólag cseréltem talpas egyenes szárúra, mert a karika jobban is tudott benne mocorogni, ami nem tesz jó a gyógyulásnak, plusz aludni konkrétan nem lehet rajta, hiszen ahogy esetleg ráfekszel, az a karika nem tud úgymond beljebb nyomódni a füledbe, csak feszíti a lyukat, főleg ha szúráskor még egyel nagyobbat is tesznek bele, biztos ami biztos alapon. Teljes gyógyulás után talán visszacserélhető karikára, bár én most már speciel tök jól megvagyok a kis köves egyenes szárúval, szóval nem próbáltam.
2022. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
5. Szúráskor a normális piercer csak szárasat tesz bele. Később lehet cserélni karikára, spirálra, akármire de ne szopasd meg magad rögtön karikával mert 2x annyi ideig gyógyul, mint a száras.
2022. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem Conchom van, rögtön karikát tett bele a piercingesem és semmi gond nincs vele. Ezüst karikát kértem, ez még jobb is mint a titán vagy az orvosi fém. Igazából a gyógyulás az utókezeléstől függ, reggel este a lyuk környékét tisztítani kell majd octenisept aztán krémezés.... Napközben is többször octenisept (3-4-szer szoktam lefújni) , ezt kell csinálni igazából hetekig! Ha az ember betartja, akkor semmi probléma nem lesz vele.
2022. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na az egyik fülembe egyszerre szúrattam conchot meg helixet. Majd a másikba dupla helixet szeretnék, ha begyógyul teljesen. Mindkettő száras, majd a conchot szeretném kicserélni karikára. December elején voltam, egy pillanat volt az egész, de a helix sokkal jobban fájt a szúrás pillanatában, mint a conch. Gyógyulás szempontjából egyik sem volt vészes, most már ráfeküdni is tudok. Ha belekapok, akkor nagyon fáj, de egyébként már nem érzékeny.
2023. jan. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!