Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagy surmóság bemenni douglasb...

Nagy surmóság bemenni douglasba, müllerbe, notinoba kipróbálni parfümöket, majd vásárlás nélkül távozni?

Figyelt kérdés
Hogy megrendeld netről közel fele annyiért ugyan azt.

2022. szept. 28. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"kb 10 parfümöt néztem ki, és azokot próbálgattam"


Kövezzetek meg, de szerintem ez egyszerre sok.


10 olyan pontod nincs a testen, ahol éreznéd őket rendesen, és ezek akkor keverednek is, szóval érdemes őket egymástól messze fújni, hogy a permet ne érje a másik részt.


Én legalábbis nem vagyok annyira vadászkutya orrú, hogy ennyi illatot egymás mellett tisztán érezzek.


Szal ja, esetleg papírra kifújva, de akkor se nagyon érezni tisztán, mert a drogériában eleve illatfelhő van.


Ennyi parfümhöz 4-5ször visszamenni se gáz.

2022. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
papíron próbáltam ki őket, és ami nagyon tetszett abból a csuklómra.
2022. szept. 29. 09:35
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egytalán nem gáz, az a gáz, hogy egy üzletben kk másfélszeres áron van sokszor egy parfüm neten éehető normális üzletekhez képest. Én is csak próbálni járok drogériákba, bár sajna rájöttem, hogy arra sem jók az üzletek, mert annyira tele van fújva a levegő 80 féle parfümmel, hogy alog érezni valamit. Többet ér, ha rendelsz illatmintákat, 1000-1500 ft-ok darabja, viszont 2

alkalomra is elég kb, és normálisan tudod egész nap tesztelni így magadon.

2022. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel minden gáz, amit ki, vagy fel lehet próbálni. Legyen zárva minden autó a kereskedésekben és ne legyen tesztvezetés. Ne legyen próbafülke meg semmi. :D Nem gáz. ;)
2022. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy láttam olyan videót, hogy valaki bemegy drogériába, és ilyen travell bottle kicso üvegcsét visz magával, és a teszterről leveszi a kupakot és telepumpálja a bottlet. Ez normális amúgy, vagy ez már szabálysértés kategória? 😂
2022. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#15, valamelyik üzletből hoztunk így el mintát, hogy az eladó pumpálta bele, tehát fel volt ajánlva, tudott róla. Nem emlékszem, hogy fizettünk-e érte, igazából 1-2 milliliteres üvegcse volt, tehát nem a travel size üveg.


Lehet nem szabálysértés (itthon, vagy bizonyos üzletekben), inkább csak nettó parasztság, mert így igazából össze tudsz lopkodni egy üvegnyit is.

2022. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!