Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiszeretném húzni a szememet...

Kiszeretném húzni a szememet alul, erre szemceruzát vagy szemhéjtust használjak inkább?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
alulra csakis ceruzát
2010. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mér a szemhéjtus nemjó ?
2010. szept. 29. 15:07
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Kérdeztél. Kaptál egy választ.

Minek kérdezel, ha nem érdekel, mit mondanak.


Nem, alulra nem jó, azért írta az első hogy ceruzát.

Vaslogika. :-D

2010. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
alulra a szem belső felébe szemceruza.de kivülebb és ugy szoktam hogy elöször szemcerka majd még rámegyek óvatosan tussal de óvatosan nehogy belemnjem a szemembe és igy még feketébb lesz a tekintetem meg tartós is lesz eddig mindig lefolyt ha alulra csak szemceruzát használtam
2010. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen hatst szeretnél. A szemceruza bizonytalan körvonalú, a tus meg konkrétabb. Van akin ez áll jól van akin az. Láttam már szépen körbe kihúzva tussal is.

pl:

[link]

2010. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
KÖszönöm az utolsó 2választ :)
2010. szept. 29. 15:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Szemceruzát kizárolag de viszont arra figyeljél ha kis szemed még kisebbé fogja tenni!
2010. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szemhéjtussal?oO sose hallotam még h vki alul azzalhúzná kia szemét .. és sztem az leis folyik onnan vagy belemegy a szemedbe ja meg nemvéletlenül SZEMHÉJtus a neve(=
2010. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én szemtussal szoktam kihúzni a szemeimet, alul és felül is cicásan. régebben szemceruzával húztam ki, de rájöttem nem jó, mert hamar elkenődik. a szemtussal határozattabb szebb vonalakat lehet húzni, már ha megfelelőt veszel. én az Astor vizálló szemtusát szoktam venni mindig, ezzel könnyű dolgozni és nem kenődik szét!
2010. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!