Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igazuk van a körülöttem élő...

Igazuk van a körülöttem élő fiúknak, tényleg csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Már pár hete rágódom rajta,hogy kiteszem a képem,hogy mások milyennek látnak engem. Önbizalmam nuku :S mert eddig csak ilyen megjegyzéseket kaptam:

- bányarémnek tökéletes lennél

- g*ci ronda vagy

stb.


:'(


2010. máj. 30. 22:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy csúnya, tök szép hajad van és természetes vagy. Nem lehet, hogy csak "húzni" akarnak ezzel a szöveggel?
2010. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
100%

Szia!


Igaz, hogy én nem pasi vagyok ,de sztem nem vagy csúnya!

Ne hallgass senkire! Nézz a tükörbe, és győzd meg önmagad, hogy igenis jól nézel ki! :) önbizalom építésnek megteszi, legalábbis első lépésnek biztos.

Egyébként hány éves vagy?? ha megkérdezhetem...

2010. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ronda, az arcod még szép is, szerintem arra célozhattak, hogy picit talán fogyhatnál. Kezdj el sportolni, és hidd el utána csak dicséretet kapsz majd.
2010. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a dicséreteket:)

13. életévemet töltöttem nem rég:)

2010. máj. 30. 22:42
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy csúnya. Tini korban a fiúk így viselkednek, ilyeneket mondanak, ha tetszik nekik egy lány. Ne rágódj ezen, szép vagy!
2010. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon cuki vagy :)))) Bár én se vagyok fiú :D
2010. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél csúnya?

Kicsit hasonlítasz a fiatal Janis Joplinra.

2010. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy csúnya :) Annyi, hogy kicsit kerekebb arcod van, és mostanság a keskenyebb, vagy szív alakú arc a "divat" de ugye ezt úgysem mi szabályozzuk. Nekem is kerekebb arcom van. Válassz az arcformádhoz illő frizurát (egy jobb fodrász tudni fogja, hogy az milyen).

De különben tényleg nem vagy te csúnya lány. Elárulod, hány éves vagy?

2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazuk, nem vagy csúnya.

Ők viszont tahó bunkó parasztok. :)

A második képen azért nem tökéletes az összhang. (ruha, stb...) De alapvetően kifejezetten szép vagy. (persze egy szép ember is lehet csúnyácska, ha nem figyel oda dolgokra)

30/f

2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, már írta. Hát ha csak 13 vagy, akkor meg pláne ne foglalkozz ezzel, még bőven változni is fog az arcfodmád, most még inkább kislányos vagy.
2010. máj. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!