Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiúknak bejön az a full...

A fiúknak bejön az a full természetellenes műszempilla, amiről a vak is látja, hogy nem igazi?

Figyelt kérdés
Nekem lányként egyáltalán nem tetszik

2022. nov. 23. 22:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Nekem semmilyen műszempilla nem tetszik.
2022. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Semmilyen muszempilla, mukorom, muhaj, se semmi ilyesmi nemjon be a legtobb ferfinak. Sminkbol is a szolid kb eszrevehetetlen.
2022. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb srác csak megnézi, de a leendő párján szerintem nem tudná elképzelni.

Akinek meg ez tetszik, az meg számolhat azzal, hogy igencsak költséges csajjal jön össze.

2022. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Valakinek biztosan.

Nekem egyáltalán nem.

Meg aztán eleve jobban érzem magam egy természetes nő mellett, még akkor is, ha esetleg valamiben nem annyira tökéletes. (Bár a tapasztalatom az, hogy a mű dolgok ritkán javítanak egy nő kinézetén.)

2022. nov. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2022. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez a sok muszar csak ront a kinezeten 😀 A legjobb mikor vmi tulsulyos csaj orakig ul kozmetikusnal meg hasonlo helyeken es azthiszi szep lesz. Edzesre meg aztmondja nincs ideje xd
2022. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Hat, én szerettem volna, mert gimiben anno volt kb egy két évig, és most újra akartam, és megkérdeztem a párom , szerinte nem érdemes, max az amit én is akartam, a természetes hatású 1-2d , de ugyan úgy költeni kell rá havonta minimum , és egy idő után hülyén néz ki, plusz mar alig valaki csinalja meg, így nem csinaltattam . A 3D nekem már nem áll jól, meg túlzás is és drága . Megvagyok a kis szempilla spiralommal, azon kívül meg elvisel az “uram “ :) szerencsére így szokott meg, nem ismert mikor muszempillam volt :)

De neki egyértelműen nem kell és nem is hiányzik . Neki sem jön be a túlzott muszempilla. Max a természetes hatas de erre így felesleges költeni, inkább gyujtunk másra :)

2022. nov. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem tetszik. Szerintem sokszor ahelyett, hogy kiemelné a szemet, pont hogy elrontja.


Szeles időben szokott vicces lenni, amikor ilyen dús-műszempillás nőkön-lányokon látni lehet a szélerősséget :)

Tudom, gonosz dolog, de sokszor nehezen állom meg mosolygás nélkül a látványt... :D

2022. nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Mindenki azt mondja, hogy nem, de felismerni nem tudják ( a férfiak többsége) a mű dolgokat.

Én egyszer egy olcsó parókában mentem be engem jól ismerő emberek közé, a saját hajam ötödannyi, frufrum nincs, a szine is más, hossza is négyszerese volt, és mikor mondtam, se hitték el, hogy paróka van rajtam.

2022. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!