Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselével vagy porcelánnal...

Zselével vagy porcelánnal könnyebb körmöt csinálni?

Figyelt kérdés

Leírná valaki hogy a porcelánnal, hogy kell?

Köszi


2010. szept. 30. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

zselével könnyebb, aporcelán túl gyorsan köt.

Úgy ekll, hogy bekeversz egy keveset a liquiddel, és gyorsan felkened...alatta ugyanugy megreszelede akörmöt mint azselénél, annyi a különbség hogy nem kell lámpázni és gyorsabban szárad.

2010. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ

még annyi lenne hogy melyik tapad jobban?

nekem van hogy néha felválik a zselé pedig hát mindig ugyan úgy csinálom :S

2010. szept. 30. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a porcelánra esküszöm. Azért levegősödik fel, mert nem jó az előkészítés. Én magamtól tanultam, nem jártam tanfolyamra, csak magamnak is csinálom, és kellett egy jó idő, mire annyira belejöttem, hogy 4, vagy több hetet is kibírjon (a 4. héten legkésőbb mindig feltöltöm). Ha az előkészítést alaposan megcsinálod, akkor mindegyik rendesen is fog tapadni.

A porcelánnak is ki kell tanulni a csínját-bínját, nem olyan rossz anyag az, nem értem, hogy miért vannak annyira ellene. Ha porcelánozni akarsz, akkor először kezdj a slower porokkal. Sok sikert hozzá!:)

2010. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ :)

Én is csak hobbi szinten csinálom 1-2 ismerősnek és magamnak.

Leírnád pontosan a lépéseket, hogy te hogy csinálod? Köszi előre is :)

2010. okt. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!