Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Primer jó bőrhibák ellen?

Primer jó bőrhibák ellen?

Figyelt kérdés
Egységes bőrfelszínt szeretnék, smink nélkül. Alapozó nagyon meglatszik magamon :(
2022. dec. 12. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a primer önmagában nem fog segíteni. De létezik bb krém, korrektor, színkorrektor...
2022. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Alapozó nagyon meglatszik magamon"


Lehet rossz árnyalattal próbálkozol, túl sötét vagy világos. Vagy szimplán maga az alapozó nem válik be a te bőrödnek. Szóval itt is érdemes azért próbálkozni, egy jó alapozó természetes hatást tud kelteni. Vagy ha úgy érted, hogy az alapozó fedése túl sok, akkor BB krém.

2022. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2alapozót vettem 8000-ért, szerintem senkinek nincs arra, pénzze, hogy ezeket tesztelgesse ennyiért.
2022. dec. 13. 01:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi van a színezett alapozóval?
2022. dec. 13. 01:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugy erted, hogy nem mutat szepen a borodon az alapozo?

Ezen sajnos max egy jo borapolasi rutin es kozmetikus tud segiteni.

Miket hasznalsz most?

2022. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt megfelelő a szín. Pedig próbáltam a boltban és ott passzolt.

Egyszerűen alapozó+kőpúder már sok.

Nem használok semmit, ezért kérdem. Randim lenne, és akarok egy nude vagy milyrn alapfedést, hogy elfedjek apró hibákat.

Színezett alapozót próbáljak?

2022. dec. 13. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Színezett hidratálóra gondolsz? Az a bb krém, amit pedig már írtam.
2022. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!