Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni a pattanás...

Mit lehet tenni a pattanás után maradó foltok ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos a hátamon az arcomon a mellkasomon és combomon sok piros/barna foltok maradtak a pattanások utan...


A bőröm is elég zsíros, mitesszeres és pattanásos, ha valakinek van ezekel kapcsolatba bevált módszere, azokat megkérem ne tartsák magukba és osszák meg velünk, mert sokan vagyunk akik ezekel a bajokal szenvedünk.


A válaszaitokat előre is köszönöm! 😊



2019. ápr. 27. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Aknesol jo pattanasokra

Hegekre meg aloe vera

Ha ezek nem valnak be borgyogyasz! O tud felirni legvegso esetben gyogyszert is (nem fogamzasgatlot! Csak mert sokan itt azt irjak emiatt nem mennek borgyogyaszhoz....) de elsosorban ecseteloket ir fel amit gyogyszertarban kevernek ki.

12 eves koromba en ilyen ecseteloket hasznaltam amit a borgyogyasz irt fel, mikor elfogyott az adag onnantol kezdve mostmar 7 eve csak akkor jon ki pattanasom mikor noi napok kovetkeznek es akkor is max 3 db.

2019. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Skinsmart.hu :) ott remek termékeket találsz, elsősorban a hámlasztók között nézz szét! Szívből ajánlom, nekem nagyon bevált.
2019. ápr. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pattanásokra Zinerit oldat, háziorvossal tudod felíratni

Hegekre Contractubex gél.

Sokáig szenvedtem, nekem csak ezek váltak be

2019. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!