Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eper illatú parfümöt keresek....

Eper illatú parfümöt keresek. Milyen márkák között nézzek szét? Ha valakinek van valamilyen eper illatú parfümje ami bevált írja le hogy milyen fajta (ha lehet árakkal)

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ismerek ilyen illatú parfümöt, de szerintem a szintetikus eperillat köszönőviszonyban sincs az eperrel. de megszaglásznám
2010. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudok ilyen parfümről.viszont létezik eper illatú testpermet.avonos,nagyon jó.600 ft -körül van.
2010. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is avonos epres testpermetem van, de tényleg nem olyan az illata, mint az igazi, friss epernek. A rohadt eperhez jobban hasonlít.
2010. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Yves Rocher-nek vannak gyümölcs illatú parfümei, szerintem eper is van. [link]
2010. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hannah montana shine on .azt hiszem :d de nembiztos..de a barátnőmnek is olyanja van és nagyonjo illatavan
2010. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Star Nature

Nyugati aluljáróban lehet kapni,van többféle gyümölcs illatú is.

900Ft.

2010. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!