Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Golf III-as széria...

Volkswagen Golf III-as széria bevált fajta?

Figyelt kérdés
A kérdésemre őszinte válaszokat kérnék :) hogy mi erről a tapasztaltság, érdemes-e vásárolni :)
2010. nov. 9. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze,hogy bevált fajta ,az egy nagyon jó autó,főleg újonan. De ,hogy sok évesen ,több tízezer kilométerrel milyent sikerül kifognod ,hát az már kérdéses .
2010. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem golf II volt. Imádtam. Bár sok volt benne a km, de ismertem akitől vettem, tudtam hogy rendben tartotta. Az alkatrészek nagyon olcsók hozzá.Most VW Lupom van, neki sokkal kötségesebb a javítása.Viszont modernebb.
2010. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

érdemes.

alkatrész dögivel, és olcsón.

Maga a kocsi nem túl olcsó, ebben az árfekvésben lennének jobb vételek is, dehát volkswagen....

2010. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bevált, de az F Astra jobban sikerült (szerintem00.)
2010. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. nov. 9. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó kis autó csak az 1.4-es elég gyengére sikerült!

Az 1.9 TD, az 1.8-as és a 2.0-es Gti egész jól gyorsul csak hát a fogyasztásuk az nem túl kedvező!

DE! Pl.: az 1.4-es 7-9 liter körül fogyaszt, a 2.0 Gti pedig max 1-2 literrel többet tehát érdemesebb nagyobb motort választani az 1.4-es 1.6-os pl autópályán elég karcsú inkább városi használatra!

2010. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gti 16v-m van.Hosszabbtávon 80-90-nél már 6.8L-is evett.15-20 kilóméternél 8-L kilencvennel.Dinamikus meg vagyok vele elégedve.
2010. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!