Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink 16 évesen belefér?

Ennyi smink 16 évesen belefér?

Figyelt kérdés

Sima gimis hétköznapokra gondolok.


Íme a mindennapi sminkem:

- korrektor (a szemem alá és a bőrhibákra)

- pirosító (egy kevés az orcákra és az orromra)

- higlighter (a belső szemzugba és az orromra)

- szempillaspirál

- szemhéjtus (ezt sosem szoktam túlzásba vinni, a szemem szélénél csak kicsit ér túl)

- szájfény (színezett, csillámos)


Néha (főleg családtagok) szokták mondani, hogy ez túl sok, viszont mások szerint meg pont jó, ezért kicsit elbizonytalanodtam.

Ízlésesen csinálom, korábban jártam sminktanfolyamra is, és úgy gondolom, hogy tényleg meg tudom magamnak csinálni normálisan. Mindemellett pedig ápolom a bőröm, használok fényvédőt, este jól lemosom, meg minden ami kell.

Nagyon szeretek sminkelni, és magam miatt csinálom, mert így sokkal jobban érzem magam a bőrömben.


Tehát mindennel együtt, 16 évesen szerintetek ez így rendben van?



2023. jan. 7. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi rendben van. Max a tust kihagynám, de ha nagyon szereted akkor ennyi is még belefér.
2023. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
Szerintem sem sok normàlis a tus lehet sok de 16 évesen az sem!:)
2023. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Klisé alert. Azt használd magadon ami jól esik, miután meg tudod ízlésesen csinálni, azzal a részével nincs gond, amennyiben a házirendetek nem tiltja a mennyiséget ugyancsak nincs gond. (16 éves vagyok, én az alkotásvágyamat nem a papíron élem ki, hanem a sminkben) egyházi iskolába járok, a barátnőm is használ tust-esetenként én is- csak kicsit extrémebben mint te. Van aki szó nélkül viseli van aki nem, de meg nem sértett vele senkit és semmit se😃
2023. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Ja, szerintem is rendben van.
2023. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!