Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink palettát vegyek?

Dömpike0103 kérdése:

Milyen smink palettát vegyek?

Figyelt kérdés
Milyen smink palettát vegyek a barátnőmnek? Most lesz a születésnapja s nézegeti őket, de nem talál olyat ami neki jó lenne. Főként piros színárnyalatokat szeretne, jól pigmentáltat( fogalmam sincs hogy ez mit jelent pontosan). Válaszokat előre is köszönöm

2023. jan. 16. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A jól pigmentált az azt jelenti, hogy nem halvány, tehát nem gagyi.


Revolution, NYX szemhéjpalletákat nézegesd, Douglas-ban találsz, segítenek is az ott dolgozó lányok.

2023. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:

Kérdés, hogy mennyit szánsz rá. De ajánlanám én is a fémdobozos Revolution Forever Flawless palettákat, több is van, amiben pirosas színek vannak. Nekem beváltak, pigmentáltak és ár-érték arányban megérik.


Jól pigmentált= a színanyag vagyis pigment erős benne, tehát nem kell egy kilót felrakni a szemhéjra ahhoz, hogy látszódjon belőle valami.

2023. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A revolution palettákat én is tudom ajánlani. A fémdobozosak meg kifejezetten szépek már külsőre is.
2023. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget! <3
2023. jan. 17. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Ha lehet ne Talcot tartalmazó legyen!
2023. jan. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
A Makeup Obsession paletták is elég jók.
2023. jan. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!