Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális hogy ennyire elvékony...

Normális hogy ennyire elvékonyodott a bőr a köldök piercingemnél?

Figyelt kérdés

[link]


Màrciusban szúrattam. Már a szár is kilóg és félek, hogy ki fog “szakadni” és eltűnik a bőr teljesen. De egyébként nincs begyulladva meg semmi. Szerintetek érdemes lenne kivenni és hagyni hogy beforrjon, majd újra szúratni? Annyira szerettem magamon, nem akarom hogy véglegesen kivegyem :(



2023. jan. 22. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy tűnik, hogy kezd kinőni a bőrből.


Lehet pl súly az oka, vagy ékszer minőség

2023. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu a suly lehuzza. Ugye mozog valamennyit a piercing. Es kimozogja magat. Nem tanacsos ilyen "nagy" sulyu piercinget bele tenni. Ez varhato volt. Szurasd ujra,es ne tegyel bele ilyen nehez piercinget
2023. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azóta újraszúrattam, és ki se vettem azóta, az az ékszer van bent amit a piercer rakott bele, de megint kezd vékonyodni :(

[link]

2023. júl. 4. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
32%
Hát sajnálom :( De ez az ujraszúrás mellőzendő lett volna. Most nem néz ki valami jól. Én a helyedben nem eröltetném, anélkül is lehetsz ugyan olyan szexis 😉
2023. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!