Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek az normális ,ha a...

Szerintetek az normális ,ha a Notino 2016-os púdert árul? Oké hogy por alapú termék és tovább használható ,mint egy krém állag ,de 7 év az elég soknak tűnik ,főleg,hogy arcra tesszük.Lehetőleg olyan ember válaszoljon rá,aki ért hozzá

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát… Egyszer rendeltem drágább parfümöt a Notinoról kis kiszerelésben, és a batch kódja alapján (ami amúgy csak a csomagoláson volt megtalálható, az üvegen nem) kiadta, hogy 2009-ben gyártották. 😦

Amúgy rengeteg panasz érkezik, hogy valójában hamisítványokat vagy több éve lejárt dolgokat árusítanak.

Én onnan már csak olcsó, drogériában is fellelhető sminkeket rendelek, mert azokból senkinek nem éri meg kamut gyártani.

2023. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális de sajnos megtehetik. Sokan dobálóznak a notinoval kapcsolatban a hamis szóval pedig szimplán csak arról van szó amit te írsz. Lejárt, ezeréves batchekbe, bontott visszaküldött cuccokba lehet ott belefutni főleg akkor ha régen piacon van az adott termék. Csak akkor rendelek parfümöt onnan ha eleve újabb kiadás. Mást egyáltalán nem mert mindent visszavesznek
2023. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megírtam nekik ,de szerintem nem tudtak erre mit írni,és nem is válaszoltak,egyszer nagyon megbüntetik őket.Csak tudnám miért nem akciózzák le jobban akkor a termékeket,22 ezerért vettem ez a durva
2023. jan. 24. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta szavatossági idő,nem árulhatnák. Ha a 7 év szavatossági időn belül van,akkor semmi gond.
2023. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!