Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lehet az én...

Szerintetek lehet az én fülembe normálisan helix piercinget rakni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék már, csak mint ahogy láthatjátok, pont ott van a fülemen egy dudor, ahogy a piercing kerülne.

Szerintetek meg lehet ezt így is szépen oldani?

Meg igazából először csak egy követ akarok belerakni, amit később, gyógyulás után ki akarok cserélni karikára és nem tudom, hogy eltakarná-e a követ az a része a fülemnek.



2022. okt. 6. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. okt. 6. 14:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ahová a piercing kerülne*
2022. okt. 6. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez anatómiára elég necces, de conch még lehet belőle, karikával?
2022. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez helix is, csak macerásabban fog gyógyulni.
2022. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Conchot nem akarok, ott nagyon vastag a porc és első piercingnek necces lenne, meg amugy is olyat szeretnék hogyha majd öreg koromra megunom, akkor ki tudjam venni és ne nagyon látszódjon, hogy volt ott valami
2022. okt. 6. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azon ritka emberek egyike vagy, akinek jó anatómiája van az industrialhoz. Mázlista, én is nagyon szeretnék, de nekem nem jó a fülem formája hozzá.

Amúgy a helix is megoldható, csak ja, macerásabban fog gyógyulni picit, én lehet inkább forward helixet csináltatnék, vagy esetleg egy rookot/daithet.

2022. okt. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmm, industriált nem akarok, de gondolkozom még rajta, köszönöm
2022. okt. 8. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!