Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hordanátok ilyen nyakláncot...

Hordanátok ilyen nyakláncot karácsony környékén? Szerintem aranyos. Kort is légyszi!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2010. okt. 4. 12:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

en igen :) nagyon tetszik!persze hozza illo ruhaval.csak nem te keszitetted?ha igen,nagyon ugyes vagy.

24/N

2010. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem én készítettem, de szeretnék télre horgolni egy ilyet magamnak. :-) Én 20 éves vagyok. Csak nem tudom, mivel venném fel. :D Te milyen ruhával hordanád? :-)
2010. okt. 4. 12:41
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gagyi...
2010. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

én imádom a házilag készített ékszereket, én is sokat csinálok, de ez tényleg gagyi, ne haragudj

22L

2010. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%
nem.:D:D:D
2010. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gagyi, úgy általában semmi nem gagyi,ami karácsonyi, ünnepi. Tök jó dolog lenne, ha csinálnál magadnak egyet. Ne foglalkozz mások véleményével, ha neked tetszik mindenképpen csináld meg. Egyrészt öröm az elkészítés és öröm hordani. Egy kis meglepi magadnak karácsonyra! És szerintem a családi karácsonyozáshoz (gondolom te is a családoddal töltöd) totál el tudom képzelni, szerintem nagyon kis hangulatos, és jó!
2010. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
nem, nekem nem tetszik az ilyesmi, de ha te szeret/jóláll neked/illik az egyéniségedhez, akkor nem gáz:D
2010. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Gondoltam, hogy ilyesmi lesz a reakció. :D

Mindenképp csinálok, max az lesz a sorsa, mint a többi készített ékszeremnek, hogy jó elkészíteni, de aztán nem hordom. Viszont a karácsonyi hangulat kedvéért mindenképp megéri. :-)

2010. okt. 4. 17:01
 9/26 anonim ***** válasza:
Sztem poén, és aranyos... én hordanám (amilyen dinka vagyok, még karácsonyos időszakon kívül is :D).
2010. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a kritizálókra !!! Csak azért írják, h. gagyyi, mert irigyek. szerintem nagyon, de nagyon édi. Ha felveszed, az emberek tudni fogják , h. egyedi vagy, van stílusod. Vmi mélyebb kivágású, egyszinű ruhához vedd fel. ......jajj Istenem..nekem is kell!!!! :)
2010. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!