Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretek sok karkötőt hordani....

Szeretek sok karkötőt hordani. Anyukámtól kaptam pár olyat, ami nagyon aranyos, de 'egyházi halacska' van rajta. Nem vagyok hívő, és nem szeretném, hogy e miatt 'megbélyegezzenek'. ne hordjam?

Figyelt kérdés

Bár kaptam 2 szilikonos karkötőt is, ami régen volt divat. 3 fehér halacska volt rajta, de az egyikről már le is kopott, így nem gáz. Csotkit is kaptam, bár az nem olyan elterjedt szerintem, meg szerintem nem is olyan feltűnően egyházi.

Ne hordjam ezeket, ha (egyenlőre) nem vagyok vallásos, és nem köt semmi a vallási témához?


2010. nov. 10. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

hát... azt hordassz ami neked jól esik. én nem vennék olyat ami nem áll hozzám közel, persze te is kaptad, döntsd el te. szerintem nem bélyegeznek meg ilyenek miatt, tán észre sem veszik az emberek.

és egyenlőre a sorozatgyilkos szeleteli az áldozatait, te egyelőre nem vagy vallásos :)

2010. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. nov. 10. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Amíg rózsafüzért is sokan hordanak minden vallásosság nélkül, addig szerintem te is nyugodtan hordhatod ezeket a karkötőket, ha alapjában véve tetszenek.

20L

2010. nov. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!