Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Srácok bejön nektek a vörös...

Srácok bejön nektek a vörös körömlakk? Nem a tűzpirosra gondolok, inkább a sötétebb-bordós árnyalatra.

Figyelt kérdés

[link]


Ha önmagában nem tetszik, egy fekete, vagy bordó felsővel hordva már bejön?


2010. okt. 4. 19:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
ő nem
2010. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
na most pont ugyan ilyen van rajtam, ma szinte minden pasi ismerősöm megdícsérte ;)
2010. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
12%

Semmilyen körömlakkos kipingált mű női kéz nem jön be nekünk.Nehéz felfogni?Szádba rágjam?:)

Az előbbi választ ne vedd figyelembe,a kupiba enyhén szólva is gerinctelen férfiak járnak.Ha lenne ízlésük akkor nem oda járnának.

2010. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
28%

én az asszonykámról is leszedetem ha vörösre festi..Tudja hogy rühellem..

Akár kurvä akár nem az illető,első benyomásra azzé teszi..Főleg ha még jó 10 centire van hagyva..

Felőlem lehet apáca is a csaj,akkor is ribäncos..

2010. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

az én barátom szereti ha kivan festve a körmöm. főleg a pirosat tartja vadítónak:$ :P. a műköröm az, amit nem szeret látni a körmeimen.

L*

2010. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

az én barátom is szereti ha pirosas árnyalatokat kenek a körmeimre, de a szürkés-barnásokat is mindig megdicséri :) amitől szintén kiakad az a műköröm, de ebből nem lesz problémánk, mert én is utálom XD

22L

2010. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen van megcsinálva és ízlésesen van hozzá öltözve, nem ribancos. MO-n már egy magassarkú és szoknya is ribancos, ezért tartunk itt.
2010. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még!


És mindegy, hogy ribancos- nem ribancos,a kérdés az volt, hogy tetszik-e. :)

2010. okt. 6. 22:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom nagyon szereti főleg a lábamon:D( sötét vöröset, barnát v feketét) műkörmöt ált. senki nem bírja (bár volt olyan barátom aki nagyon dícsérte, hoyg de szépek a körmeim, amint megtudta hogy műköröm leszedetteXD)
2010. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ne a pasiknak akarj megfelelni. Azt tedd, ami neked tetszik. egy okos érett nő tud ízléses lenni és nem egy pasitól kéri ki a véleményét.

Azért mert itt egy-két hülye pofa beszól, akkor már nem is festenéd?

Milyen manipulálható papucs vagy?

2010. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!