Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Srácok bejön nektek a vörös...

Srácok bejön nektek a vörös körömlakk? Nem a tűzpirosra gondolok, inkább a sötétebb-bordós árnyalatra.

Figyelt kérdés

[link]


Ha önmagában nem tetszik, egy fekete, vagy bordó felsővel hordva már bejön?


2010. okt. 4. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az utolsóval!!

soha ne a pasiknak sminkelj,fesd a körmöd,vagy öltözködj.Csak saját magad miatt,azt horrd ami tetszik.

Tudod én szeretek nőiesen öltözködni,de simán felveszem a fekete blézert egy rockeres keresztes nyaklánccal és láncos csőgatyával..mert senki véleménye nem érdekel.a körömlakk,meg aztán tényleg mindegy,nekem egyik nap fekete,másiknap seszínű,harmadnap meg bordó...

magad miatt fognak szeretni,nem a körömlakkod miatt...az a padi meg aki leszólja a körömlakkod azt felesleges tovább a szavaiddal méltatnod...ki nem sza*ja le mit mondd??nem az ő dolga..h nem tetszik neki,ne nézzen rá..

2010. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti.. Én nem vagyok papucs, viszont te bunkó annál inkább. Nem a pasik miatt öltözködöm, ízléses és csinos vagyok mindig, akkor is, ha csak a sarki boltba megyek. Csupán azért tettem fel ezt a kérdést, mert szerintem gyönyörű színe van és egy megfelelő fesővel hordva nagyon vadító tud lenni. Csupán ezért érdekelnek a vélemények, hogy más is így látja-e, vagy csak szerintem van így. Azért köszi a válaszokat.
2010. okt. 9. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!