Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A septum és a nostril együtt...

A septum és a nostril együtt jól mutat szerintetek?

Figyelt kérdés
Látható helyen van piercing a szemöldökömben, jobb oldalt és az orromban egy 1.2-es septum is, sima fémszínű patkó. Viszont szeretnék mellé bal oldalra egy nostrilt is, vagy pöttyöt vagy vékony karikát. Szerintetek ez túlzsúfolt lenne vagy jól nézne ki?

2019. ápr. 2. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Pöttyel szerintem egyáltalán nem túlzsúfolt, karika meg akkor jó, ha rásimul az orrcimpádra és nem idétlenül nagy, hogy kilógjon. (Csak mert sok embert láttam már sokkal nagyobb piercinggel, mint amilyen méretű neki jó lenne.)
2019. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem vagy egyik vagy masik. Eddig akin lattam mindkettot idetlen volt.
2019. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Arctól és orrtól függ. Lehet nagyon jó, összepasszoló, de lehet nagyon rossz hatású is. Pontékszerrel nézve nem nagyon lőhetsz mellé, de a karika sajnos nem mindenkinek áll jól.
2019. ápr. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!