Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak,...

Milyen alapozót használjak, ha zsíros, és pattanásos az arcom?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami elfedi a bőrhibákat. Már sokfélét kipróbáltam, de semmi nem volt tartós és jó:(
2010. okt. 9. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vegyél inkább Aknesolt...
2010. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha tartós és jó megoldást szeretnél, akkor ne az alapozóval foglalkozz, hanem kezdd a bőrápolószerekkel. Végigcsinálod rendesen a napi bőrápolásodat? Az alapos arcmosás hideg vízzel gondolom számodra is magától értetődő, de utána arctisztító, arctonik, majd krém (vagy arctej)? Értelemszerűen valamelyik jó minőségű márka (pl. Artistry Essentials) kiegyensúlyozó (azaz zsíros bőrre ajánlott) termékcsaládjával?

Az alapozó csak arra jó, hogy eltömítse a pórusokat. Persze, ha olyan az alkalom, akkor egyszer-egyszer muszáj, de egyébként inkább árt, mint használ. Ha majd rendbetetted a bőrödet, legfeljebb egy-két apróbb hiba marad, akkor jöhet az alapozó

2010. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem:)köszönöm mindkettőtöknek:)
2010. okt. 9. 14:09
 4/12 anonim ***** válasza:

Kérd meg a háziorvosodat, hogy irjon fel neked Skinoren krémet, az nagyon jó a pattanásokra! Èn is azt használom. Aztan élesztös pakolást kenek magamra néha, az is hihetetlen jó, nem is tudom miért csak most fedeztem fel!

Alapozó a Lorealtól True Match Super Blendable Perfecting Foundation (kis üvegben van, 30 ml) nagyon jó, nekem segít, alig látszik ha rajtam van, és nem árt a pattanásoknak sem, söt, szinte még segít, szárítja is öket. Legalábbis az én fejemen. :) Remelem a tiednek is használ.

26/L

2010. okt. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen, és mennyibe kerül a kenőcs vmint az alapozó??:)
2010. okt. 9. 14:44
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
A L'oreal egy gusztustalan állatkisérletes cég középgagyi termékekkel. A reklámokból tartják fenn a forgalmukat. Lehet, hogy a harmadik válaszolónak pont bejött az a pattanás elleni krém, de a többségnek nem jön be. Már csak elvi okokból sem vennék tőlük semmit.
2010. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Skinoren 3000Ft korul van, az alapozo 4000 korul.

Bevallom oszinten, az allatkiserletes resznek meg nem neztem utana, amikor rajottem, h ez az egyetlen alapozo, amitol nem lesz rosszabb a borom. De akkor most utanaolvasok.

A Clinique-nak is van jo alapozoja zsiros borre, de azt nem probaltam, mert nekem eleg draga.. Es ok nem kiserleteznek allatokon se, ha jol tudom.

2010. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)hát ez igazán meggondolandó hogy mit vegyen az ember...
2010. okt. 10. 17:04
 9/12 anonim válasza:
89%

Skizoren az tényleg jóó!! Nekem is sokat segített...sőt még önbizalmam is lett xD

17/L

2010. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

10:00 jól tudod, a Clinique valóban nem alkalmaz állatkísérletet, valóban csúcsminőség és valóban nagyon drága (bár ár/értékben nem olyan vészes). Itt egy nem teljes lista, de a legtöbb Magyarországon elérhető kozmetikum és személyes higiéniai termék gyártója rajta van.

[link]


A kérdés csak az, miért nem néztél utána (nagyjából annyit kell beírni a google-ba, hogy állatkisérlet, és dobja a találatokat). Van, akit ez nem érdekel, lelke rajta. Viszont sokan vannak, akik szörnyülködnek, ha állatkisérletekről hallanak, de attól még ugyanúgy megveszik az így előállított termékeket, mert azt látják a reklámban, az van kiemelt helyen a Tescóban, stb. A fekete lista néhány tagja (Johnson & Johnson, Colgate-Palmolive Co., L'Oreal, Procter & Gamble Co., Henkel, stb.) Lényegében a reklámok zömét uralják. Ha az ember nem tudatosan veszi ezeket a dolgokat, szinte biztosan a fentiek valamelyikét fogja használni.


Az én megoldásom az Amway termékek kizárólagos használata. Legjobb minőség, nagyon jó ár, és garantáltan állatkisérletmenetes termékek. Bárkinek jó szívvel tudom ajánlani. Nem ez az egyetlen megoldás, de mindenképp oda kell figyelnie annak, aki el szeretné kerülni az állatkisérletes termékeket.

2010. okt. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!