Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék porcba fülbevalót!...

Szeretnék porcba fülbevalót! (kép lent) Mit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés

Hello. Szeretnék porcba fülbevalót. Mennyibe kerül? Melyik a jobb, ha lövik vagy szúrják? És mi a kettő között a külömbség? Mennyire fájdalmas, és kb mennyibe kerül? Előre is köszi!


link: [link]


A fekete pontok helyén már van fülbevalóm, és a kék pont helyére szeretnék!


2010. okt. 10. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nagyon szép füled van. Mindig ilyen alakút akartam:(
2010. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyibe kerül, mert én magamnak csináltam mindet.

Mindenféleképpen szúrasd, a lövéssel roncsolod a füled.

Egyáltalán nem fáj, és hogy mennyibe kerül már kérdezted. :D

2010. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

még, hogy nem fáj a porcban levő fülbevaló átszúrása/lövése...igen, először elzsibbad az egész, utána fáj, főleg ha ráfekszel, vagy hozzáérsz. nekem még 8 hónap után is gennyedzett -.-"

egyébként ezeket feljebb szokták tetettetni, de te tudod :)

nem drága, kb 1000 Ft, vagy olcsóbb.

2010. okt. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem viszont egyáltalán nem fájt. Van nekem is ott, ahol a fekete pöttyök vannak. Feljebb sem fájt semmivel jobban. Délelőtt lövettem, délután már semmi bajom nem volt. Nekem 1500-ért csinálták.

20L

2010. okt. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó előtti, mindenkinek másképp reagálja le a szervezete a dolgokat, ez is ilyen ... Én nekem egyáltalán nem fájt, és ha rendesen takarítod és kezeled, akkor nem gyullad be. Az alvásnál meg ne feküdj rá, előbb utóbb kitapasztalod az alvást is, hogy kényelmes legyen. :)
2010. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Elsőnek: az nem az én fülem, a google-ből kerestem egy képet. :P :)

Amúgy tudom hogy fenntebb szokták, de már olyan sokmindenkinek van ott, így én nem oda szeretnék! :DD

2010. okt. 11. 19:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ott szép lenne. :) Nekem ismerős lőtte így árat nem tudok mondani, viszont nekem fáj, és utána is még jó ideig. A legrosszabb amikor alvás közben nagyon "rátehénkedek" akkor még így 3 év után is van hogy fáj. De embere válogatja.:)
2010. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 lövés volt 1500Ft, vidéken, kozmetikusnál. Abból az egyik porcba ment és az volt kicsit kellemetlen. Nem nagyon emléxem, h az alvással gond lett volna, sztem másnapra már nem fájt, csak piros volt körülötte.
2010. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár szerintem is ez kinek hogy van, valakinek sosem múlik el teljesen a fájdalom vagy legalábbis nagyon érzékeny lesz másnak meg szinte észre sem veszi. Nekem érzékeny a fülem eléggé, pl volt egy 3. lyuk is a fekete pontok felett de nagyon becsulladt pedig az még nem porc..:)
2010. okt. 15. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!