Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemöldök állna jól?

Milyen szemöldök állna jól?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretném átüttetni, mert már eléggé elhalványult.

De nem tudom, mennyire kéne váltotzatni a formán, a vastagságon és a színen.


[link]

Most így néz ki, ebből mit lehetne kihozni?


(Olyan kommenteket nem kérek, hogy növesszem vissza a sajátom, mivel olyan szinten hézagos, hogy nem nagyon van mit, így ez nem opció.)



2023. máj. 30. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
kicsit vastagabb, termeszetesebb lehetne, valamint szerintem lehetne a ket szemoldok egy kicsit kozelebb egymashoz.
2023. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a szine lehetne barnasabb
2023. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a tetoválást előbb el kéne tavolitattni/halvanyitani.

Ha erre ratetovalnak, abból csak rossz fog kisulni.


Amúgy meg mivel nincs szemöldökszőröd, igy kizárásos alapon egy hibrid vagy soft powder technika jöhet csak szóba. A formát meg a kozmetikus megrajzolja, azzal neked nincs dolgod.


És könyörgök, de 20 ezer Ft-os tetoválást csinaltass, hanem olyat aki 100 ezer körül csinálja. Az már valóban szép és igényes lesz.

2023. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennél bármi jobb! Még a hézagos is!
2023. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Továbbra sem értem, hogy aki nem tud a kérdésre válaszolni, minek kommentelget, de mondjuk itt ez nagyon divat, tudom. (A 4-re vonatkozott.)


Az első nekem barna volt, pirosasan kopik, az nagyon nem tetszett.

Ez több, mint 4 éves.

Nyilván azért írtam ki a kérdést, mert valamit mindenképp változtatnék rajta.


Köszi a válaszokat!

2023. máj. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!