Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valós arc és név nélküli...

Valós arc és név nélküli sminkeseket filmez Judy D amerikai influenszer vagy ez csak egy kamu show?

Figyelt kérdés
Mára már magas szintre fejlesztette a fikázást és szándékosan rossz fénynél, rossza beállításnál, szerintem megjátszott helyen, személyekkel sminkelteti magát koszos, amatőr környezetben csak azért, hogy a nevesebb márkákat utána pompával mutathassa be névvel, címmel, arccal.

#smink #Judy D influncer #Judy D youtuber
2023. jún. 1. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, azóta elköltözött-e, de amikor régebben néztem, Dél-Amerikában lakott (már nem tudom pontosan, melyik országban és városban), ahol az ott élő kommentelők is megerősítették, hogy gombamódra nőnek ezek a "szalonok", és boldog-boldogtalan sminkesnek állhat, ha elvégez egy hétvégi képzést. Szóval a régi videói biztos valódiak voltak. Nekem is fura volt, hogy nem ismerik fel, meg engedik videózni, ezért olvasgattam utána. De ha még mindig ilyen videókat csinál évek óta, az tényleg érdekes, de nem tartom annyira elképzelhetetlennek, hogy igaziak a videók. Meg már régebben is volt egy videója, ahol elmondta, hogy volt, hogy felismerték és ott nem is csináltatott végül sminket.
2023. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, én is ilyesmit olvastam róla. Eleinte valóban hiteles volt, de ma már kamu szaga van számomra a videóinak. Amíg nem annyira ismerték fel, addig ez bejött, de mostmár felismerik és kénytelen (szerintem) saját maga megrendezni ezeket a kamu filmeket. A másik oldalon meg reklámozza a nevesebb márkákat és onnan jön a bevétel, finanszírozás a kamu részéhez. Okos ötlet egyébként, csak 1-2 év után hiteltelenné válik.
2023. jún. 4. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!