Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok TP Makeup Petráról?

Mit gondoltok TP Makeup Petráról?

Figyelt kérdés
Régebben szerettem a videóit. De mostanában egyre unszimpatikusabb számomra. Egyre hiteltelenebb, amit csinál.

2022. febr. 9. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy bemutat egy-egy új márkát (akár szponzoráltan), még nem tartom hiteltelennek. Ahogy egy videójában fogalmazta, ő felnőtt embereknek készít videókat, akik az infók alapján majd el tudják dönteni, hogy megvegyék-e az adott terméket vagy sem. Én pl. az ő videói alapján jöttem rá, hogy a ragyáimat nagyrészt a termékekben lévő parfüm és SLS okozza, és éppen ezért nem kell összevásárolnom a fél várost, hogy ne legyek pattanásos.
2022. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem az általa bemutatott új márkák miatt tartom őt hiteltelennek. Bár igaz, hogy sokkal szimpatikusabb nekem, amikor valaki nem a megkeresések miatt foglalkozik egy-egy adott márkával vagy termékkel. Hanem mert szeret kísérletezni. Legyen Revoxos arc, ha neki ez tetszik.


Egyre jobban azt látom nála, hogy egyszerűem nincs tartalom amögött, amit mond. Ismétli ugyanazt, amit mások ingyen leírnak és elmondanak.


Ilyeneket mond, hogy:

"Az azelain jó a pattanásokra, mert ez tény, ezt mindeki tudja."

Oké, de miért is jó rá?

"C-vitamin után ne használj niacinamide-ot, mert csak."

Oké, de miért ne? Mert nem lesz ebből a kettőből semmilyen komoly reakció. Valahol hallotta és az úgy van.

"Egy héten max 3x hámlasztunk."

Oké, ezt honnan is veszed?


Régebben ezeket észre se vettem. De mostanában egyre többször üti meg a füleimet. Mond dolgokat. És ha valaki rákérdez, hogy amúgy ez miért van így?


Nem tudja. Nem tud rá válaszolni.

2022. febr. 9. 22:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éve lett kozmetikus, előtte irodai munkát végzett. Kb azóta foglakozik tudatos bőrápolással, mióta okosszépség insta oldala van. A stílus is hasonló.
2022. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Az Okosszépség insta oldal nem az övé.

"Egyre jobban azt látom nála, hogy egyszerűen nincs tartalom amögött, amit mond. Ismétli ugyanazt, amit mások ingyen leírnak és elmondanak." -- Ő is ingyen adja át ugyanezeket. :D Okosszépség sokkal inkább kémikus szemmel szemléli, de ott meg az a kritika éri az oldal kezelőjét, hogy igazából ebből sokat nem értenek.

Az "egy héten háromszor hámlasszunk." stb. dolgokat pedig még a kezdő videóiban elmondja, hogy miért, utána már ezeket többször nem ismétli.

Ahogy látom neked inkább az Okosszépség oldala fog bejönni, pont azért, mert ő az, aki kémiai vegyjelekkel meg mindennel magyarázza el a folyamatokat. :D De ott is nagyon sok az ismétlés, ebből a témából olyan sokat nem lehet kihozni, így érhető, hogy a legtöbb ilyen oldalon megjelenik a termékajánlás. Ami nekem pl. tetszik, mert én nem erre szeretném feltenni az életemet, és ezen filózni egész nap és INCI-t olvasni, hogy az a termék megfelel-e a tudatos bőrápolás kritériumainak, hanem csak megvenni, kipróbálni, ha beválik, megtartani. :D

2022. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gondolom, hogy az OSz és a TP Petra instaoldalai nem egy személyhez tartoznak.


Nem kell egész nap inci-n gondolkodni, de ha már az ember belevág valamibe, akkor csinálja rendesen. Amit Petra elmond, azt egy kis utánajarással bárki megtalál az interneten.


Csak részben ingyen adja, mivel ő is tanácsadónak kiálltotta ki magát. Tanfolyama is lesz.


Azthiszem, a legközelebb skinsmartos Judit munkája áll hozzám. Benne van alázat. Tudja, hogy mi hogyan működik és rengeteg informaciót megoszt a hallgatóival.

2022. febr. 10. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Okosszépség insta oldal nem az övé. -- Ez a mondatom a 3-asnak szólt, aki úgy fogalmazott, mintha ez a 2 személy egy és ugyanaz lenne. :D

Nos, igazából a tanfolyamon elhangzottak szerintem ugyanazok lesznek, mint amit ingyen is előadott nekünk. Aki nem akarja megnézni az összes videót, hanem csak 1 délutánt akar rászánni, illetve sok, kifejtős kérdése van, annak lehet hasznos.

A Skinsmart is szuper oldal, ha neked az tetszik jobban, akkor nézdd azt. :) Bár szerintem ettől függetlenül Petrában is van alázat, és jó az, amit csinál. Mindenkinek más stílus jön be, ennyi.

2022. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hittem, neked írod.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2022. febr. 10. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy ő csinálja az okosszépség oldalt.

Azt írtam, hogy azóta foglalkozik tudatos bőrápolással, mióta okosszépség oldala van. Nyilván nem egy ember csinálja, hisz az okosszépség Dórié, aki Szlovákiában él, Petra meg pécsi.

2022. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!