Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek amit az “anyagilag...

Szerintetek amit az “anyagilag fuggetlen vagyok, barmit megvehetek magamnak mert megdolgoztam erte!!!!!” influenszer mutatott storyban insta oldal (brandsoutletvalami) kamu cuccokat arul?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem kamu cuccok.
2021. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nincs rendes weboldala, akkor igen
2021. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kamu cuccok! És azok is kamuk, amik az előtte levő sztorijában voltak rajta a plaza liftjében fotózva. Cipő is és táska is. Meg a barátnője polója is aki mellette állt. Meg azon a képen is kamu cipő volt amivel kirakta ezt az oldalt, hogy onnan rendel. Holott előtte leírta hogy a bécsi üzlet is elküldi ha valamit akar valaki. Akkor ha eredetit venne onnan rendelné, nem egy ilyen oldalról. Meg is írtam neki, hogy gáz, hogy szerintem nem helyes, hogy ezzel félrevezeti az embereket. 3 percen belül válaszolt (ahhoz képest, hogy ő nem nézi az üzeneteit), megírta, hogy irigy vagyok mert nekem sosem lesz olyan, és tiltott. Válaszoltam neki, hogy olyan nekem biztos nem lesz soha, mert nem villognék kamuval. De ezt már nem látta sajnos.
2021. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy kiről van szó?
2021. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pff :D De az arca azért elég nagy. Annyira béna, hogy próbálja mindenkinek kifelé azt bizonygatni, hogy ő milyen gazdag, holott ha lenne benne némi intelligencia nem csinálná ezt.
2021. ápr. 18. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu. Sőt, én az American outlet-et is annak tartom :D
2021. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most ránéztem és tényleg 😂
2021. ápr. 21. 09:53
 8/8 A kérdező kommentje:
“Luiba Zolihoz JÁROK” 😂😂😂😂
2021. ápr. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!