Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS! Műszempilla allergia...

SOS! Műszempilla allergia esetén mik az alternatívák?

Figyelt kérdés

Február óta van pillám, eleinte csak kipróbálásnak indult, de ráfüggtem és nem bírom abbahagyni. Egyszer szedettem le (áprilisban) de annyira rossz volt utána hogy órákig sírtam és nem bírtam tükörbe nézni, ezért másnap vissza is rakattam.

Történt viszont kedden, hogy töltés közben már éreztem hogy picit viszket a szemem, de utána semmi bajom nem volt. Szerdán sem. Viszont tegnap megint éreztem hogy viszket kicsit, ma pedig kissé dagadt szemmel keltem, de csak a jobb szememen van ez.

Nagyon bevagyok parázva mert nem szeretném leszedetni. Ez allergia? Vagy mi történhetett?

A szemhéjam azon pontja ahol viszket pedig olyan mintha hámlana is kicsit.

Segítsetek kérlek, mi lehet ez, illetve ha allergia mit tehetek hogy szép pilláim legyenek.

Köszönöm!


2023. jún. 9. 11:04
 1/2 anonim válasza:

Szia!

A LED-es pilla megoldás lehet. Szerintem ez allergia.

2023. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű allergia. A körmözésből kiindulva anyagváltás segíthet
2023. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!