Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma lesz a 3. napja, hogy...

Ma lesz a 3. napja, hogy náthás vagyok. Mindig brutál a náthám. Tisztára ki van sebesedve az orrom, fáj a torkom, be van dugulva az orrom (ha épp nem folyik taknyom-nyálam egybe) tüsszögök, nózi stift non-stop az orromba. (?)

Figyelt kérdés
Tegnap este találtam kamillát, ma fogok inhalálni. Csak nekem 5 percig se használ… torokfertőtlenítőt, forró italporokat (rubofen, gyömbéres “portea”) nyomatom. Valami gyógyszer, ha házi praktika ami enyhítene rajtam? Hiaba alszok ülve, az az egy nyomorult orrom mindig be van dugulva.

2022. márc. 6. 04:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Allergiám is van, 18 vagyok :)
2022. márc. 6. 04:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nátha mindenkinél így zajlik. Borzasztó fárasztó, idegesítő, de ki kell bírni.

Orrdugulasra orrcseppet szoktak használni, en nem, mert az is 5 percig jó, nekem nem éri meg.

2022. márc. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy labellot vagy valamilyen szőlőzsírt és azzal kend be az orrod akkor nem sebesedik ki amikor fújkálod, de így, hogy már ki van így is nyugtatja.
2022. márc. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neogranormont kenek rá, de rögtön lejön, mert kell fújni az orromat…
2022. márc. 6. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémmel kend, az egy csoda. Orrod is, szád is. Reggelre rendbe hozza, ha lefekvés előtt kened be.
2022. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) kezdek emberi formát ölteni már😂❤️
2022. márc. 8. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!