Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Shenmen piercing mennyire...

Shenmen piercing mennyire fáj? Milyen a gyógyulása?

Figyelt kérdés
Szemüvegesnek nem zavaró?
2023. jún. 11. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Dévényi Natáliánál csináltattam, Shenmen és migrén pirecinget is. Szúrás előtt "jegelték" így csak egy kicsit volt kellemetlen, nem mondanám fájdalomnak. Kb 3 hét volt mire teljesen gyógyult, egy kicsit begyulladt nekem, de az se volt vészes. Megvan már 2 éve, azóta nem volt vele semmi bajom, szemüveggel sem zavaró.
2023. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2023. jún. 11. 15:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Tragusom van, az nem volt vészes, ahhoz képest mennyire fáj, akinek van tapasztalata mindkettővel?
2023. jún. 11. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt a shenmen…azért ki lehet bírni persze. Tragussal nem tudom összehasonlítani, migrén és helix van még. Azokhoz képest sokkal jobban fájt (a migrén nem fájt abszolút, csak furcsa érzés volt, a helix ilyen “amire számítasz” szúrós fájdalom), de lehet ember függő is ez. A gyógyulás már nem volt annyira macerás. Főleg, hogy ez olyan helyen van, hogy nem annyira tudsz “belekapni” véletlenül (a helixnél pl ez probléma volt kicsit).
2023. jún. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!