Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csinaltassak orr piercinget...

Csinaltassak orr piercinget szerintetek?

Figyelt kérdés
Olyan régóta szeretnék már de valamiért mindig úgy voltam vele, hogy lehet nem állna jól és nem tetszene magamon. Alapvetően nagyon szeretem a piercingeket, a fülembe van egy pár, de nem tudom milyen lenne az orromba. Csak azt a kis sima egyszerű ezüstöt csinaltatnam, de ha nem tetszik is ki tudom szedni, nem? Vagy az látszana? Ti mit gondoltok?

2023. jún. 11. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináltasd meg. Ha nem tetszik simán kiveheted. :)
2023. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki először egy kamu piercinget és meglátod, hogy tetszik.
2023. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem orrban nagyon gagyi
2023. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hordanék kamut, aztán ha mégsem tetszene, már visszacsinálni nem tudod.
2023. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen látszana, nekem mikor kijött, nen látszott a nyoma.

A helyedben megcsináltatnám, aztán legfeljebb kivenném, ha nem tetszene. A legtöbb nőnek jól áll, főleg ha visszafogott darab, szerintem nem lesz ilyen gondod.

2023. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül látszik a helye, ha kiveszi. Sokszor olyan, mint egy tágabb pórus. A septum helye pedig egyáltalán nem látszik, ha kiveszed végleg.

De javaslom nézd meg magad kamu pc-vel, vagy lőjj egy szelfit és szerkeszd rá

2023. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!