Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináltassak majd...

Hogyan csináltassak majd rejtsek el egy helix piercinget?

Figyelt kérdés

2019. febr. 16. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy piercingeshez, 16 év felett szülői beleegyezéssel lehet csináltatni a legtöbb helyen. A helix nem feltűnő, a haj simán eltakarja.
2019. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzá teszem, hogy az anyám nem engedi meg csak az apám, hogy legyen.
2019. febr. 16. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Beszéljétek meg otthon.

Megcsináltathatod apud beleegyezésével, de akkor ne várd, hogy anyud örülni fog neki. Max kiveteti, kapsz valami büntetést és ennyi. Jobb esetben toleráns lesz veled szemben.

2019. febr. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de az apám elnyomásban van anyámmal szemben szóval apám is kapna szerintem érte ha csináltatnánk
2019. febr. 17. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld valahogy meggyőzni anyukádat. Más lehetőség nem nagyon van. Max. az, hogy olyan helyen szúratod, ahol nem kell semmilyen szülői beleegyezés... mondjuk én oda nem mennék.


Nekem se annyira akarták engedni a szüleim anno, de végül nagynehezen elfogadták, hogy attól még, hogy van pluszban pár lyuk a fülemben, attól nem leszek más, nem csúnyít el, stb. Azóta már van 3 piercingem a porcban. :D Szóval ha békés megoldást akarsz, akkor mindenképp a meggyőzés maradt.

2019. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó szerintem megpróbálom meggyőzni, köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!