Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Helix piercinget hogy vegyem ki?

Helix piercinget hogy vegyem ki?

Figyelt kérdés
Mar pár éve megvan tehát begyogyult. Egy kis golyó van a végén. Próbáltam tekergetni de meg sem mozdul. Mindenképpen szeretném kivenni mert eléggé nyom alvás közben. Rendeltem már egy újat, a jovoheten megerkezik. Valaki tudna segíteni fülben hogy tudnám kiszedni? Köszi

2023. jún. 16. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én az enyémet sehogy nem tudtam, sem senki más itthon. A piercer cserélte ki, akihez járok.

Pedig más sima, csavaros fejű piercinggel sose volt gondom.

2023. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy most nem tudnék visszamenni hozzá még ezt a piercinget is 1 hete csinaltattam csak nem gondoltam volna hogy ennyire fog nyomni:/

Neked is ilyen golyó van a végén?

2023. jún. 16. 16:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Várj egy hete vagy egy éve van meg? Ha csak egy hete akkor még nem cserélheted ki
2023. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez az új piercing egy hete de maga a szúrás már több éve:)
2023. jún. 16. 16:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, pedig valószínű, hogy vissza kell menned oda ahol csinálták, de nem is értem hogyan tehettek be olyat ami bogyós. Oda nem való olyan, hanem aminek lapos a hátulja
2023. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok. Nem, nekem is lapos a hátulja.

Szerintem ha egyéb oka nincs, nyugodtan mondd meg, hogy ez nagyon kényelmetlen.

De durvább módon inkább ne próbálkozz, annak rossz vége is lehetne.

2023. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
En se ertem. Valoszinu a bogyó miatt nyom, igaz? Ami előtte volt annak lapos volt a hátulja azzal nem volt semmi probléma, csak az hogy ki akartam cserélni. Rendben, akkor a napokban bemegyek
2023. jún. 16. 16:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan a bogyó lesz a hibás. Engem a lapos végű sosem nyomott, pedig évek óta van.
2023. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen a bogyó a gond, azért írtam, hogy oda nem olyan való
2023. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én megoldottam úgy otthon, hogy a szárát megfogtam egy fogóval és a golyót egy másik fogó segítségével kilazítottam. Utána már kézzel le tudtam csavarni.
2023. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!