Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Conch piercing mennyire...

Conch piercing mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több piercingem is van, van 3 helix a fülemben, illetve van egy migrén piercingem is+több lyuk is van a fülemben. Csak az a probléma, hogy az összes piercingemet a migrén piercing kivételével magamnak szúrtam át a karanten alatt😅 szerencse elég jól megusztam, egyikkel se volt probléma, a helixem elég sokáig gyógyult illetve az egyik begyulladt utána fel évvel de eléggé odafigyeltem az utokezelesre. A migrén piercingemet piercinges csinálta viszont annyira fájt hogy majdnem elajultam 🙈🙈 nagyon tetszik a conch piercing, de félek az is ennyire fajna😅 valakinek releváns véleménye van róla? Illetve inkabb ősszel csintassam meg, ugye?

2023. jún. 17. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Őszig felesleges várnod, ha nagyon szeretnéd. Annyira azért nem lesz húzós a gyógyulás, hogy nyáron különösen szenvedj vele. Ezek sajnos sokáig gyógyulnak, de változó, mennyire fáj a szúrás.
2023. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a conch fájdalmilag sokkal jobb volt, mint a helix. 3 conchom van, 3 helix. A szúrás és az utána levő időszak is rosszabb volt a helixeknél. Amúgy meg szerintem nem feltétlen kell várni őszig, attól is függ, hogy mik a nyári terveid. Nyilván friss piercinggel nem ajánlott strandra, meg ilyen helyekre menni, nem jó, ha éri a víz amíg gyógyul, de ha ez így nincs tervben, akkor rendben van.
2023. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!:)
2023. jún. 18. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!