Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökfestés szürke szemöld...

Szemöldökfestés szürke szemöldökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az a “probléma” hogy szó szerint szürke a szemöldököm😬Nagyon ritka is volt viszont évek óta ricinusolajjal kenem úgyhogy az bevált.Sokáig szemöldökceruzával csináltam de nagyon természetellenes volt,kipróbáltam a szemöldökgélt,szemöldök pomádét is.

Volt hogy több kozmetikussal befestettem de a maga a szemöldökömnek a színe hamar lejött.Hajfestékkel is próbáltam,nem maradt meg.

Szemöldöktetoválást kizárt hogy csináljak,nekem nagyon természetellenes,mű,és drága.

Valaki esetleg van hasonló cipőben?



2023. jún. 26. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a kérdésed? A festék nem fog hónapokig tartani a szálakon, csupán 1-2 hét és lekopik, bőrről pedig 1-2 nap (ha befogja egyáltalán). Vagy csinálod ismét magadnak, vagy tetoválás, ami ha jól van megcsinálva nem természetellenes (de a szálakat az sem fogja be).
2023. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
43%

Marad az otthoni festés….létezik szemöldök henna is (henna proseries), szerintem nagyon jó, és egyszerű használni, ha már van némi rutinod a szemöldököd formázásával.

Ez is lekopik max 1 hét alatt, de ha hetente 1-2 alkalommal felkened, hagyod hatni 20 percig, majd lemosod, akkor nem kell naponta kínlódni vele.

Ez viszont a bőrt nem annyira fogja be, inkább csak a szálakat.

Tartós megoldás a tetoválás….hidd el, nagyon szép, természetes hatású tetoválások is vannak, csak megfelelő helyen kell csinálni (nekem is van, azóta szinte semmi gondom a szemöldökömmel, előtte pedig hosszú perceket szenvedtem vele minden reggel…mindent kipróbáltam én is)

2023. jún. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hennánál irritatívabb és allergénebb festékanyag nem létezik. Kb. 10 éve teljesen eltűnt a kozmetikai felhasználásból, majd nemrég hirtelen újra feltűnt, nem értem miért, hisz az anyag ugyanaz...


Amúgy nehogy heti 2 alkalommal festegesd a szemöldököd, ahogy a 2-es írja, teljesen tönkreteszed a bőrödet és a szemöldöködet vele. Hajat se festünk ilyen gyakran, nem véletlenül. A szemöldök ugyanez

2023. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!