Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a színes kontaktlencséről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlzottan megelégedve a szemszínemmel. Arra gondoltam ezen kontaktlencsével segítenék. Természetesen konzultálnék szemészorvossal a helyes használatát illetően. Nektek mi a véleményetek erről? Van itt olyan aki csak emiatt használ kontaktlencsét?Nekem egyébként egészséges a szemem,nincs semmi gond a látásommal.Ilyen esetben van károsító hatása? 18/F Fhuu,lehet a kategória nem a legjobb,de nézzétek el nekem.

2019. nov. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy mindenki azt csinál, amit akar, engem nem zavar.


Ha mindenképp szeretnél, akkor arra figyelj, hogy természetesnek hasson.

Voltam nemrég egy esküvőn, ahol az örömanya, aki amúgy barna szemű, sötét hajú a nagy nap alkalmából berakott kék kontaktlencsét, de baromi természetellenesen nézett ki, mint egy rajzfilm figura, minden képen csak úgy virít a szeme. Borzalmas volt.

2019. nov. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Régen akartam színes kontaktlencsét mert barna szemű szerettem volna lenni kék helyett, de rájöttem hogy rengeteg pénz és azért vannak fontosabb dolgok is az életben. Mostmár visszagondolva elég hülyeségnek tartom és örülök hogy nem költöttem ilyenre a pénzem.
2019. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%

Nekem az nem tetszik benne hogy ugye a közepén az átlátszó rész mindig ugyanakkora marad és ha a pupillád összeszűkül mondjuk nyáron kint, akkor ott egy körben látszik az eredeti szín. Szóval nem lehet vele olyan hatást elérni úgysem, mintha a lencse színe lenne az eredeti.

Viszont az nem izgat ha valaki ilyet hord. Szerintem próbáld ki, aztán meglátod.

2019. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hasznos dolgokat írtatok,bár engem inkább az érdekelne inkább,hogy a szem egészségére milyen hatással van.Tehát,ha hordom nem lesz belőle látásromlás?Mivel olyanok hordják alapból akiknek bajuk van a látásukkal.Egészséges szemre nincs rossz hatással?Másrészt valakinek van ezzel tapasztalata?Tehát az egészségi részével kapcsolatban.
2019. nov. 8. 20:39
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem rendes kontaktlencsem van mivel rossz a szemem és arra készülj fel, hogy nagyon fog szaradni valószínűleg a szemed. Ha egy kicsit tovább van bent, mint kene akkor van hogy elkezd fájni. Sajnos helyes használat mellett is előfordulhat, hogy alá kerül valami és az bántja a szemet és az nagyon kellemetlen tud lenni. Én semmiképp sem ajánlom a kontaktlencset annak, akinek nincs rá szüksége 🙁 szerintem a legtöbben körülötted tudjak, hogy nagyjából milyen a szem színed és ha egyszercsak meglátnak egy teljesen más szem színnel az egyáltalán nem fog természetesen hatni 🙁 de persze ezt neked kell eldontened, ezért én azt javaslom hogy esetleg próbáld ki és rövid időre rakd be először, hogy semmiképp se sokkold a szemed ☺️
2019. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én vagyok az 5. És meg annyit fűznek hozza, hog amikor beteg vagy (a nátha is ideszamit) semmiképp se hordd, mert megtapad rajta a baktérium és vissza fertőz 🙁 ha van belőle napi, akkor az jobb volna szerintem 😁
2019. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!