Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Douglas oldalon eredeti...

A Douglas oldalon eredeti cuccok vannak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van boltjuk, meg minden, de azért merült fel bennem a kérdés, mert múltkor valaki azt írta, hogy a Notinon hamisított Olaplexet árulnak.

2023. jún. 29. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal eredetiek. Nekem még nem volt semmi gond.
2023. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont az igaz lehet, hogy a Notino hamisított dolgokat árul? Számomra ez olyan hihetetlen, ugyanis elég sokszor rendeltem az oldalról, és eddig még nem volt probléma a termékekkel.
2023. jún. 29. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A Douglas egy elismert luxusdrogeria, nyilván eredeti minden
2023. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Douglas az tuti eredeti termékeket árul, de szerintem a Notino is
2023. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Douglas eredeti, a Notinon sok a kérdés, de ezt már az általad említett kérdésnél írtuk is. Lehet csodálkozni, hitetlenkedni de így van. Nem egy ilyen panasz volt már, hogy megkérdőjelezhető volt a termékek eredetisége. Főleg olyan márkánál, ahol a magyarországi képviselő sem tudta megmondani honnan van a márkájukból a Notinonak, mikor sem itthonról, sem a német anyacégtől nem kaptak, vagyis nem állnak velük szerződésben. De mindenki döntse el maga.
2023. jún. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 igen emlékszem az Olaplexes kérdésnél írtatok. De most akkor ezek szerint a német Notinon eredetiek a termékek? Mert én onnan szoktam rendelni, ugyanis Németországban élek.
2023. jún. 30. 09:42
 7/7 Ricsi1977 válasza:
Ez személyes meglátásom, lehet tévedek, de gondoljatok abba bele hogy a notino forgalmaz Chanel termékeket amit tudtommal csak személyesen lehet megvenni a Chanel nem forgalmazza online a termékeit így szerintem nem frankó oldal, meg hatalmas az árrés , Douglas meg eredeti!!!
2023. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!