Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az manapság gáz, ha egy nőnek...

Az manapság gáz, ha egy nőnek nincs műkörme?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy videót egy nőről, reklámozott valamit. Az hagyján, amilyen mennyiségű utálatot kapott a sminkje miatt, de láttam egy kommentet, ami valahogy úgy szólt, hogy nézzétek a kezét, ez biztos pali. Szerintem semmi férfias nem volt benne, csupán nem rendelkezett műkörmökkel. Ez manapság tényleg gáz? Nekem eszemben sincs körmöket rakatni a körmeimre, főleg több 10 ezer forintért, akkor ez alapján igénytelennek leszek titulálva?
2023. júl. 6. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne gáz? Ne kósza troll kommentekből tájékozódj.
2023. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nemet is írtok, légyszi?

Szerintem sem gáz, csak minden nőn látni szinte, ilyen 14 éves kortól kezdve. Én nem ítélek el senkit, csak már sokszor kisebbségnek érzem magam.

2023. júl. 6. 15:28
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

#1 voltam, 29N

És nem, nem látni szinte minden nőn. Legalábbis budapesten nem, amerre én járok-kelek. :D 1-2 ismerősömnek van csak épített körme (néha nekem is), további néhánynak géllakk, a többieknek vagy semmi vagy valami diy körömlakkos sztori.

Nem tudom milyen nőket látsz hogy mindnek műkörme van. (Eleve nem tiszta számomra hogy miből látod..)

2023. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 folyt

Ja, amúgy mostanában inkább csak formára reszelem a körmöm és egy nude lakkot kenek rá, egyáltalán nem érzem magam semennyire se kisebbségnek….

2023. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs műkörmöm, mégsem hátrány.

24L

2023. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jól vam, köszönöm szépen.
2023. júl. 6. 16:21
 8/11 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy gáz. Közel sincs minden nőnek.
2023. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sosem volt. Lakkozni szoktam, néha azt sem. 43 N
2023. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 hosszúhajú ***** válasza:
az a komment amit olvastál, az direkt el volt túlozva. pont az volt vele a célja hogy ledegradálja, lealacsonyítsa vele a nőt. mindenképp akart írni valami szemét dolgot, ha lett volna műkörme akkor másba köt bele. ha egyszer szemétkedni akar... talál rá okot.
2023. júl. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!