Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok arról, hogy már...

Mit gondoltok arról, hogy már manapság a 14-15 éves lányok 20 felettinek néznek ki? Mi a véleményetek arról, hogy többet sminkelik magukat, mint pl a 20 felettiek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 1. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Régen is voltak ilyen lányok, meg vannak olyanok is, akik kevesebbnek néznek ki. MI a véleményem? Semmi, az ő dolga.
2019. dec. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs új a nap alatt. Régen is ez volt: a kislányok idősebbnek akartak látszani, az idősebbek pedig fiatalabbnak. A sminkelést pedig nem szabad nagyon fiatalnak megengedni. Az a szülő dolga meg az iskoláé.
2019. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé gyenge provokáció lett, gondolom idősebb vagy mint akikről írtál és ismersz maximum 5-öt.


Én ismerek kb. 60-70 lányt (távolabbi ismerősök, évfolyam társak van akit csak látásból) és ebből kb. 10 ha kinéz idősebbnek, de ők se a sminknek köszönhetően hanem mert korán érők.

2019. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tehetek róla, hogy mindig is idősebbnek néztem ki mint a korom. 15 évesen 20-nak néztek már.

Most 21 vagyok, és néha azt hiszik, hogy 25 vagyok, de néha meg fiatalabbnak mondanak. Komolyan nem értem. Mindig nagyon boldog vagyok, ha valaki annyinak mond mint a korom.

És én sminkkel még fiatalabbnak is nézek ki mint natúrba.

2019. dec. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

mutass egy olyan 14-15 évest, aki 20-nak néz ki?!!


ez csak a te beteg fantáziád, hogyha ráfanyalodsz egy ilyen kislányra, akkor azzal védekezhess, hogy "dehiszen ő 20 felettinek néz ki :O"

2019. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen így van. Persze ha monduk piát akarnak venni akkor előfordul hogy idősebbnek akarnak látszani a tini lányok, de én azt vettem észre hogy legtöbbször nem tudatos dolog ez. Nálam legalábbis sosem az volt hogy "hm felkenem magamra anya rúzsát 12 évesen hatha 20-nak fogok kinézni" mi értelme lett volna? A kislányok nem nagylánynak akarnak tűnni csak szépnek. Az egy másik kérdés hogy ez sokszor balul sül el, de próbálkoznak. Pl szerettem mindig is a körömlakkokat. De nem azert hogy idősebbnek nézzek ki hanem mert tetszett és csininek éreztem magam tőle.

Most 18 éves vagyok. Sokszor 25-nem néznek. Kicsit aggaszt... pedig nem sminkelem magam a hétköznapokban tehát nem amiatt. Viszont már elkezdtek megjelenni halvány ráncaim. Másoknak meg 11 évesen már nagyobb melle van mint nekem most. Megint mások meg elegánsan öltöznek mint egy üzletasszony gimisként...

Szerintem félreértitek az egész jelenséget.

2019. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 alatt én is csak addig sminkeltem, amíg volt rá időm. 20 felett már nem sminkelek.

amúgy engem szerintem pont ezért néznek fiatalnak:D

2019. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!