Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az első smink nektek is...

Az első smink nektek is rosszul ment? Mennyi idő után sikerült jól?

Figyelt kérdés

2023. júl. 31. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Maszatoltam csak :D

Aztán nem mindent kezdtem el egyszerre hanem csak apránként. Kb 4-5 hónap volt nekem.

2023. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első? Figyu, én elmúltam 40, de még nem tanultam meg normálisan sminkelni 😄 Persze aki nem nagyon béna, annak azért némi gyakorlással sikerülni szokott szépre fejleszteni.
2023. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem az első smink az fekete szemceruza volt, meglepően szépen sikerültek az első próbálkozásaim is, később tussal is de ezt betudom annak, hogy pici korom óta hobbim a rajzolás és rááll a kezem. szemhéjpúderrel is szinte egyből tudtam teljesen vállalható sminket alkotni. Hanem a rúzs. Már tiniként is olyan gót voltam (lélekben legalábbis) aki denevért kakil, persze hogy kellett sötét rúzs a kis helyi koncertekre :D ne tudjátok meg mit össze tudtam vele szerencsétlenkedni, mire vállalható lett. Aztán végül megtanultam használni :D
2023. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első sminkem meglepően jó volt, kicsit a tusvonal volt vastag de egyébként rendben volt, pár hét alatt jöttem bele teljesen
2023. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!