Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemoldok laminalassal kapcsol...

Szemoldok laminalassal kapcsolatban segitseg?

Figyelt kérdés

Szemoldok laminalason voltam kozmetikusnal tegnap, igazabol ki akartam probalni de nekem azon kivul hogy fesulgetnem kell nem kell fixalnom valamivel?

Ossze-vissza all miutan kefevel kiigazitom, azt hittem laminalas utan egy bizonyos ideig ugy marad, nem akarom 20 percenkent kefelgetni:D

Koszonom, ha erdemben hozza tudsz szolni!!!!!



#szemöldök #Laminalas
2023. aug. 16. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem mentem végül, ugyanis magamnak is tudom laminálni szappannal, kefével. Ha elfekszed, akkor összevissza fog állni, nem marad úgy.
2023. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy napig nem érte víz ?

Egyébként oda kéne állnia a szálaknak ahova te fésülöd .

2023. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem erte viz:) nem ertek hozza, ne haragudjatok. Reggel ha elkeszulok tudom fixalni valahogy vagy allandoan fesulgetni kell?😄
2023. aug. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!