Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a férfiak véleménye a...

Mi a férfiak véleménye a sminkről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azon elmélkedtem,hogy sok férfi azt mondja,hogy zavarja ha egy nő sminkel,mégis azok a nők szoktak előnyt élvezni az ismerkedésben,akik használnak. Én például használok,de a természetes hatás felé megyek,nem “maszkolok”. A párom amikor megismerkedtünk mondta hogy a kevés sminket/természetességet szereti,mégis velem van. Akkor hogy is van ez?

Mert nem érzem hogy máshogy bánna velem smink nélkül

Miért van az hogy a férfiak a smink nélküli barátnő álmát kergetik,mégis utána egy csinos sminket viselő hölgy mellett “kötnek ki”?



2022. júl. 13. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert mindenki a természetességet szereti és a tökéletességre vágyik.
2022. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Igen és úgy vettem észre hogy büszkébbek is a férfiak ha egy csinos,kicsit kisminkelt,tetőtől talpig igényes nő mellett sétálhatnak az utcán

2022. júl. 13. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is jobban szeretem ha a lány ugyanúgy néz ki reggel, mint ahogy este is kinézett...
2022. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3

Na jó,de nem arra gondolok most amikor valaki felismerhetetlen smink nélkül

Te ezek szerint csak “nem sminkelő” nőkkel voltál együtt gondolom

2022. júl. 13. 15:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek jól áll, de nem mindenkinek.
2022. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt: tapasztalataim alapján a legtöbb pasinak a "láthatatlan" smink jön be, amikor nincs maszk a nő fején, de picit ki vannak emelve az előnyösebb részek, stb.


Másrészt: simán lehet hogy bejön neki az erős smink, de nem szeretne barátnőnek ilyen lányt.

2022. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6

Egyébként én is így sejtem. Mivel amikor valaki a természetes hatású sminkre törekszik,alig látszik a különbség amikor lemossa a sminket. Viszont talán sok férfi ha meghallja a “smink” szót,rögtön a sok alapozóra gondol,pedig legtöbbször csak egy kellemes,üde sminket visel a hölgy.

2022. júl. 13. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis smink nem gáz az olyat meg aki be van vakolva azt max ráültetem 1-2szer aztán szevasz. A nők amúgy inkább maguknak meg egymásnak sminkelnek mintsem a férfiaknak.
2022. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A ferfiaknak kb tokmind1.. maguknak meg mas noknek sminkelnek
2022. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
A többség a natúr sminket észre se veszi. Nyomják a természetes arc fétist aztán mutogatnak képeket szerintük smink nélküli arcokról, amin több a cucc mint amit sok csaj egy hónap alatt összesen felken. Sokaknál csak az számít sminknek, ami színes, látható, a többit nem látják.
2022. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!