Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet valami baja a szememnek,...

Lehet valami baja a szememnek, ha szájkontúr ceruzát használok szemceruzának?

Figyelt kérdés

Igazából véletlenül történt. Vettem egy ceruza-szettet, meg se néztem rendesen a csomagolását, és a dobozán azonnal kidobtam.

Már pár hete használom szemceruzaként, amikor bemegyek az üzletbe, és akkor látom, hogy ez elvileg szájkontúr szett, még ugyanolyan színekben rúzs-szett is kapható! Próbáltam egy eladót megkérdezni erről, de nagyon sokan voltak az üzletben, az egyik a pénztárban volt, a másik éppen sminktanácsot adott, úgyhogy nem tudom, hogy nem árt-e a szememnek.



2023. aug. 17. 13:22
 1/3 Metionin ***** válasza:
100%
Én direkt használok szájkontúrt szemre, mert nem kapni olyan szemceruzát. Vízvonalra nem kenem de egyébként semmi bajom tőle, szájra van, olykor lenyaljuk, szóval nem hiszem, hogy lenne benne bármi halálos.
2023. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2023. aug. 17. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanabból vannak. Csak más színű pigmentet használnak ajakra és szemre.
2023. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!