Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szájkontúr, szájsatít tetoválá...

Szájkontúr, szájsatít tetoválás vélemények?

Figyelt kérdés
Tetszik nektek? Küldhet képet akinek van. Illetve természetes hatása van, ha natúr színben csinálják, vagy úgy is látszik a körvonala?

2018. nov. 4. 21:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Szájsatír*
2018. nov. 4. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Oregit, bena, 90es evek divatja,rettenetes, nem termeszetes! Neha csak amulok a szazezer ftos arkategoriaju sminktetovalasokon (mert hirdetesben sokszor felugrik kozossegi oldalakon), es nem ertem....ki hazudja ezeknek a noknek h ez szep es termeszetes..? Mar eleve a "termeszetes szinek" is konyorgom...kozuk nincs hozza. Amugy neha jol nez ki retusalt, bevilagitott, beallitott foton, de eloben soha. Kerlek ne tedd ezt magaddal.
2018. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jók és természetes hatásúak! Ha lenne rá pénzem csináltatnék vmi nude szinüt! Van egy profi akinek tetszenek a munkái! László Krisztina sminktetoválás. Facén is rajta van nézd meg a munkáit! Nagyon természetes :)
2018. nov. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Jezusom ez neked hol termeszetes? Pont ugy nez ki mint egy besatirozott, korberajzolt szaj. Ki a franc akarna ejjel nappal ogy kinezni? Ijeszto. Amugy nem vagyok tetovalas ellenes, meg a mikroszalas szemoldokre azt mondom h talan...de ez a Joker szaj...
2018. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka olyat látni ami jól is néz ki, nekem ez a bajom vele.
2018. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Negyvenes asszonyon láttam már satírt és kontúrt is a száján, plusz szemhéjkontúrt is. Nagyon jól állt neki, természetes volt azzal a mályvaszínű szájtetoválással!
2018. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Borzasztóan felesleges tetováltatnod, többet érne ha elfogadnád a szád olyannak, amilyen, ami persze nyilván nem egyszerű, sokan küzdenek önbizalomhiánnyal, meg sokan akarnak megfelelni másoknak, de nem lehetetlen. Ha tetováltatod, lehet teszem azt szebb lesz, de az már nem a te szád lesz, csak egy megkreált száj. A férfiak amúgy is a természetességet szeretik.. Semmi értelme, el kell fogadni. De ha simogatni akarod a lelked egy álönbizalommal, akkor csináld.
2018. nov. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a szépészeti beavatkozások 3s hasonlók ellen. Van tetoválásom, piercingem és szeretnék szálas szemöldök tetoválást, mert alapból ritkás az enyém. De a szájkontúr tetoválas nekem nem tetszik, és nem is kéne.
2018. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha jól van elkészítve tök jó!
2018. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!