Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igénytelenség úgy nem sminkeln...

Igénytelenség úgy nem sminkelni, hogy lenne mit kijavítani?

Figyelt kérdés

Heges, picit pattanásos arcbőr+szőkés szempillák.

Igénytelen az a nő, aki nem fedi el az ilyesmit?

Nyilván nem arc átszabására festékkel és 1 kilós vakolatra gondolok, csak egy picit frissítő, természetes sminkre.


2023. aug. 25. 04:03
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Nem igénytelenségnek nevezném, viszont…


Vonzó nőnek lenni nagyon jó érzés. Mikor megnéznek a férfiak, zavarban vannak előtted, ugyanakkor pl. egy buliban a legjobb pasik mennek oda hozzád…ez olyan jó érzés (nekem legalábbis), ami megéri a fáradalmakat. Én sokat kondizok, volt orrplasztikám, előnyösre festetem a hajam, és szolidan sminkelek is, hogy elfedjem a bőrhibáimat, igen, és mind megéri a pénzt és fáradalmakat. Nem azt mondom, hogy aki nem ad ilyen szinten a külsejére, az igénytelen, de egy nagyon jó dologból marad ki és ne azon a reggeli 3 perces sminkelésen múljon a dolog.

2023. aug. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
91%

Nem igénytelenség. Az igénytelenség nálam a testszagot, a zsíros hajat, a szakadt/ piszkos ruházatot, koszos körmöket szokta jelenteni. Ha egyébként a higiéniád rendben van, akkor a smink hiánya önmagában nem tesz igénytelenné.

Viszont a fenti válaszolóhoz csatlakozva én is úgy érzem, hogy egy minimális smink, egy kis plusz odafigyelés sokat dobhat a hangulatodon, és az önbizalmadon is. Én például sokkal jobb érzéssel lépek be reggel a munkahelyemre is, ha tényleg csinosnak érzem magam. És akinek tényleg problémás a bőre, az ápoltabbnak is tűnik egy kis bb krémtől/ alapozótól.

Hozzáteszem, ha fáradt vagyok, vagy nincs kedvem, szívbaj nélkül megjelenek festetlenül is, és semmi bajom úgy sem az arcommal.

Vannak nők a munkahelyemen, akiken látom, hogy úristen, mennyit dobna rajtuk egy icipici smink... nem kiló vakolatra gondolok, de már az is sokat jelent, ha valakinek nem karikás a szeme, vagy nem üvölt a rosacea a bőréről...

Igénytelen nem leszel smink nélkül, ha egyébként ápolt vagy. Az viszont tény, hogy egy minimális smink mellett minden nő csinosabbnak, és nőiesebbnek hat.

2023. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igénytelenség ha valaki nem sminkkel. Én azért sminkelek mert sokat dob rajtam és önbizalmat is ad. Szerintem a bőr hibák eltüntetésével meg egy szolid sminkkel egy kis pluszt hozzá adsz a megjelenésedhez, és jobban is fogod magad érezni tőle.
2023. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!