Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy lány sminkeljen vagy...

Egy lány sminkeljen vagy inkabb hanyagolja ezt szerintetek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 3. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hanyagolja ezt.
2023. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt vettem eszre hogy mindenki ezt mondja, mégis a legtobb embernek a sminkelos plaza cicak jonnek be
2023. szept. 3. 12:24
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Ahogy ő jól érzi magát. Magánügy, hogy sminkel-e vagy nem.
2023. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem inkább ne.


"mégis a legtobb embernek a sminkelos plaza cicak jonnek be"

A "legtöbb"-ről nem tudok nyilatkozni, de ami engem illet, kevés olyan lányt láttam, aki sminkkel jobban tetszett volna, mint anélkül. Barátnőm egyáltalán nem sminkel, és ez is olyan dolog, ami nagyon tetszik benne.

2023. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"Azt vettem eszre hogy mindenki ezt mondja, mégis a legtobb embernek a sminkelos plaza cicak jonnek be"


Őket csak megb***ni akarjuk, házasodni nem velük szeretnénk :D

2023. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Lehet csak vissza fogottan
2023. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ kiknek akarsz tetszeni. A proliknak és a gazdagoknak a minél több smink jön be. Akik nem a külsőd miatt szeretnek hanem azért aki vagy, annak meg smink nélkül fogsz tetszeni. Utóbbi kategóriában lényegesen kevesebben vannak, ezért tapasztalhattad azt amit. Innentől a te döntésed, hogy mit szeretnél jobban. Inkább legyen valakid mindenáron, de az ne legyen tartós, vagy érdekkapcsolat lesz, vagy akár sokáig egyedül maradsz, akár évekig, de aki lesz az önmagadért szeret.
2023. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ertem,koszonom mindenkinek a hasznos valaszt
2023. szept. 3. 12:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi azt mondja nem tetszik neki ha egy nő sminkel, de valójában ilyenkor az erős sminkre gondolnak. A természetesebb hatású (no makeup, clean girl) sminkeket nem veszik észre, azt hiszik, hogy az illető természetesen olyan szép
2023. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!