Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az a parfümillat, ami...

Melyik az a parfümillat, ami mondjuk az emberek de főként pasik 90%-ának tetszik?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami nagyon finomat..ami kellemes és beindító is egyben. 22L
2010. okt. 17. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet nem találsz, mert minden parfüm illatát picit módosítja a viselője illata is, egybeolvadva vele.
2010. okt. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A párom imádja a pafümömet,de a tesóm(fiú)a múltkor megszagolta és megkérdezte mi ez a piaci pacsuli?Viktoria Beckhem intimately volt....Szóval nagyon különbözőek vagyunk,és mindenkinek más tetszik,meg mindenkin másképp lehet érezni.
2010. okt. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elárulok egy titkot a nőknek

A pasik nem képesek különbséget tenni a parfümök illatai között. Nekem elhihetitek, én is az vagyok.

Ez nem szándék kérdése, szivesen felismerném a párom parfümjét a többi közül, de egyszerűen képtelen vagyok rá.

Nekem az mind egyforma.

Ez csak a parfümjére vonatkozik, a saját természetes illatát csukott szemmel is felismerem.

Teljesen biztos hogy a többi fiú is így van vele, nem vagyok egyedi eset.


Nem leszek meglepődve, amikor majd sokan bizonygatják, hogy milyen butaságot írtam, mert az ő párja nem ilyen. Attól ez még így van.

2010. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon függ a saját szagodtól, együtt ad ki a parfüm valamit. meg kell találni a számodra megfelelő parfümöt. Én Gucci by Guccit használok ( a barnát) és eddig mindenkitől pozitív visszajelzés érkezett, eddig imádják a pasik. többször kaptam megk ülönféle emberektől hogy jó illatom van. De elképzelhető hogy rajtad nem így érződne.
2010. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan illat nincs. Egyszerűen amilyen változatos az emberek ízlése könyvben, zenében, filmben stb., olyan változatos az ízlésük parfümben is. És hiába próbálkoztak már csomóan azzal, hogy megalkossák a tökéletes illatot, amire majd jönnek a csajok/pasik, nem sikerült... hidd el, nem egy mesterségesen kreált illattól fognak beindulni a pasik. Egyrészt az ízlések kbözősége miatt, másrészt meg azért, mert nincs olyan parfüm, aminek mindenkin ugyanolyan illata lenne, mert a saját illatanyagainkkal is keveredik (rajtam pl. a Salvatore Ferragamo Incanto Shine parfümnek egyszerűen olyan az illata/szaga, mintha hypo lenne rajtam... pedig elhiheted, hogy nem hypo illatú parfümöt terveztek :D). Szval azt tudom tanácsolni, hogy szagolgass... aztán ami legjobban tetszik, azt hordd-mert akkor jobban fogod érezni magad a bőrödben, attól pedig sugárzó leszel :).
2010. okt. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A saját, személyes illatodtól függ, milyen mesterséges illatok passzolnak hozzád. Én úgy tudom, sokaknak tetszenejk a Playboy illatai.
2010. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!