Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a soha nem...

Mi a véleményetek a soha nem sminkelőkről, ti bemernétek vállalni mondjuk egy teljes hetet emberek közt smink nélkül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap suliban vagyok, hétvégén dolgozom.. Van olyan hét, hogy egyszerűen már nincs erőm reggelente sminkelni (5:20-kor kelek)és egész héten úgy vagyok suliban, hogy nem vagyok kisminkelve.. Nem érzem ezt cikinek, szerencsére szép bőröm va. Hétvégente mondjuk ha esetleg elmegyek bulizni vagy megyünk valahová a párommal, akkor kisminkelem magam.. Amíg olyan közegben vagyok, ahol tényleg nem számít hogy nézek ki (pl az egyetem) addig nem izgat.. Tanulni járok oda, nem pasizni vagy felvágni..:).. 21/L
2011. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem még a legszebb lánynak is kell egy kicsi festék, hogy igazán nő legyen. Nem díjazom az ilyet, le is lehet pontozni nyugodtan. Igen, eltöltenék egy teljes hetet smink nélkül... a busmanok közt. Amúgy nem vagyok csúnya, ha bárki is rám szeretne támadni.
2011. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves koromig nem sminkeltem magam, csak színezett hidratálókrémet használtam, de azt is 17 éves kortól.

Amúgy be merném vállalni, de jobban érzem magam sminkben, ha mást nem is, de alapozót mindig használok.

20/L

2011. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
engem aztán nem érdekel ki sminkel és ki nem. aki igazán szép annak nem kell smink amúgy sem. pl mikor gimis voltam volt pár lány aki nem sminkelt, semmi gond nem volt velük sőőt. én nem mennék ki az utcára smink nélkül, sajnos nem olyan szép a bőröm.
2011. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
szerintem is mindenkin dob a smink. egy oszt.társam nemrég kezdett spirálozni meg szájfényezni, ég és föld a különbség. minden nap negyed hatkor kelek, de megcsinálom magamnak a szép sminket. ha itthon vagyok, természetesen nincs rajtam smink.
2011. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálom itthon magamnak a tartós sminkemet (sajnos elég világos a szemöldököm szempillám), és ez nagyon sokat számít, ráadásul hetekig nem kell semmi az arcomra, megmosom, hidratálom és kész. :)
2011. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem :D én 5éve nem léptem ki smink nélkül az utcára!!! Még ha nemis megyek sehova akkor is muszáj sminkelnem mert csak így érzem jól magam!!!!!!!!!
2011. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ja, igen, max valami világvége helyen :D

mivel szempillaspirál és szemceruza nélkül még a szemetet se...! :D ezért mondjuk max valami 3. világ beli országban :D

egyszerűen nem érzem magam jól, ha nincs rajtam az a 2 dolog. ugyanígy, ahogy melltartó és bugyi nélkül sem lépek ki a lakásból.

2011. márc. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megszokás kérdése az egész.

Barátnőm egyáltalán nem sminkeli magát a mindennapokban, mert úszik. Hazaér a suliból, megebédel, elpakol ebéd után, összepakolja a cuccát az edzésre és már indul is. Nincs ideje lemosni a sminket, úgy meg mégsem úszhat!:D

A szemöldökét és a szempilláit tartós festékkel megcsináltatja és kész, + ha szükséges egy kis korrektort használ.


Én viszont hozzá vagyok szokva a sminkhez, s bár amikor edzésem van én sem nagyon sminkelek, van két dolog, ami nélkül nem tudnék megélni. A korrektor és a szempillaspirál nálam már nagyon alapvető dolog. Korrektorral az apróbb bőrhibákat, szem alatti karikákat elfedem, s szempillaspirállal kicsit kiemelem a szemeimet. Ezt még akkor is megcsinálom, ha pl. elalszok és 10percem van összesen elkészülni:D

Valahogy így jobban érzem magam, de ha muszáj lenne kibírnám egy hétig, hogy nem sminkelek:D

15/L

2011. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én általában szempillaspirált használok, ha kijön rajtam egy pattanás, korrektort. De van hogy nincs reggel időm, kedvem, akkor egyszerűen kihagyom. Pl. erdei táborban, osztálykiránduláson egyáltalán nem sminkelek.

Szóval én simán bevállalnám, akárhol. Nem vagyok sminkellenes, csak azt tartom durvának, ha bejön egy osztálytársam a suliba, és nézem hogy mitől beteg, hát kiderül hogy aznap nem sminkelt, meg se lehet ismerni.

2011. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!