Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zselés műkörömnél a tippre...

A zselés műkörömnél a tippre közvelten kell festeni? És lehet a rendes körömlakkot is használni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert akarok majd rendelni zselés műköröm készítő készletet és hogy jók-e hozzá a sima meglévő körömlakkjaim?! Annyira nagyon még nem csináltam ilyet de szeretnék gyakorolni hátha megtudnám magamnak is csinálni a körmöm :D
2010. okt. 18. 14:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]

Innen szeretném rendelni! Légyszi aki ért hozzá nézze meg hogy van hozzá minden ami kell?

De csillámot meg sima zselét akarod rendelni hozzá!

Amugy az a Pink Zselé mit jelent? Rózsaszín vagy az is rendes átlátszó? :S

2010. okt. 18. 14:42
 2/12 anonim válasza:

először felragsztod a tipet utána átreszeled és utána jön a zselé és utána a díszítés.

ha részletesebb választ szeretnél akkor szólj.

2010. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát jól jönne ha részletesebb lenne :) és a diszitésre kell még 1 réteg?

és légyszi megnéznéd hogy abban a készletben minden benne van ami kell?

és hogy a pink zselé az milyen? Rózsaszín vagy az is átlátszó?

2010. okt. 18. 15:34
 4/12 A kérdező kommentje:
1000 köszönet :)
2010. okt. 18. 15:34
 5/12 A kérdező kommentje:
Légyszi segitsen aki tud!! Fontos
2010. okt. 20. 14:17
 6/12 anonim válasza:

Na szia!

Én is erről az oldalról rendeltem még márciusban csak én a középső csomagot,de ebben is minden benne van.A rózsaszín zselé nem olyan mint az átlátszó.Ad egy nagyon pici rózsaszín színt de csak egy nagyon picit.szép szine van.

2010. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Na szóval előzör fel kell bolyhosítani a körmöt aztán jön az előkészítő folyadék(ha tippel csinálod)jön a tip azt felragasztod aztán egybe reszeled a körmöddel.rárakod a zselét két rétegben(az első vékony,a második is vékony de picit vastagabb mint az előtte lévő fontos h ne érjen a bőrhöz a zselé!kialakítod a c ívet, aztán a fixálóval áttörlöd.átreszeled az egész körmöt kialakítod a formát.Aztán díszítheted.lehet körömlakk is akár hobby boltban kapható akril festék is.aztán ha olyan díszeket raksz rá(lehet kapni kifejezetten fedő zselét)azzal kell átkenni még1x(de ez nem muszály)aztán rárakod a fényzselét és kész is.
2010. okt. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

ha valamit kihagytam akkor bocsi,de belinkelek egy oldalt ahol van step by step és képekkel együtt leír mindent.

www.mukormos.hu

2010. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne barkácsolj otthon körmöt! ha sosem csináltad honnan tudod mennyire bolyhozd a körmöd, meg pontosan hogyan készítsd elő? he levegősödik komoly gombásodást kaphatsz, vagy zöldes, algás körmöket. nem véletlenül szakma a műkörömépítés! de te tudod, a te körmeid...
2010. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ezt nem tudtam hogy ilyen veszélyeket is rejt ha nem jól csinálja valaki! Még akkor meggondolom ezt! Azért köszi mindent :)
2010. okt. 21. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!