Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen gyorsan nő vissza a 3...

Milyen gyorsan nő vissza a 3 hónapos fülbévalóm?

Figyelt kérdés
Elrontottam azzal hogy korábban akartam kicserélni, mint ahogy kellett volna, viszont azóta folyamat begyullad és gennyesedik is, éppen ezért ki szeretném venni, de nem szeretném hogy benőljön a lyuk. Mennyi ideig vehetem ki anélkül, hogy baj legyen?

2023. okt. 25. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
3 hónapja lyukasztották ki a füled? Az már nem fog benőni, de nem is attól gyulladt be, hogy kivetted. Mire cserélted ki? Valószínűleg az nem arany/ezüst/orvosi fém, hanem csak bevonatos. Lehet pl. nikkel allergiád. Patikában vegyél 70%-os alkoholt és naponta többször azzal töröld át, kezed is legyen tiszta. Az eredetileg belelőtt fülbevalót alaposan pucold meg az alkohollal és utána tedd bele vissza.
2023. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyjából 2 hónapos múlt, amikor kiszedtem, megtisztítottam és az orvosi fémet tettem vissza, mert hirtelen bepánikoltam.

Köszönöm a tanácsot!😊

2023. okt. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!