Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti tetetnetek fülbevalót 3...

Ti tetetnetek fülbevalót 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Azt mondják minnél hamarabb annál jobb. De nem tul késő ilyenkor?
2017. jan. 23. 08:48
1 2
 1/15 anonim válasza:
59%
Nem miért lenne késő,esetleg nm túl hamar.A lànytesom is 3 hónaposon kapott fülbevalót.Nyugodtan tettesél sztem megfelelő korban van
2017. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Van aki 10 évesen kap, szóval sosem késő :)

Ha úgy gondolod vidd el és lövesd ki a fülét.

2017. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem. A lanyom 12 eves es nincs neki fulbevaloja. Majd rakat maganak ha felnott lesz es kell neki.
2017. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Sosem értettem miért kell szerencsétlen babákat kilyuggatni! Nincs elég bajuk?

A lányomnak akkor lesz fülbevalója ha majd kilöveti magának! (Nekem babaként kilyukasztották, nagyon nem értékekem!)

2017. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem, majd ha Ő szeretné nagyobb korában, szívesen elkísérem kilövetni. Ez legyen az az Ő döntése. A kislányom teste, az Ő döntése.
2017. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
4hónapos volt a lányom mikor kilövettük neki, minden rendben volt.
2017. jan. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

99%, hogy szeretni fogja a fulbevalokat (minden lany szereti, ha mas nem idoszakosan), igy jobb, ha kiloveted. Felnottkent mar nehez raszannia magat az embernek mert fel a fajdalomtol.Igy tul lesz rajta hamar es nem fog emlekezni.


Nekem egy anyajeggyel voltak ugy szuleim, h majd ha felnott lesz leveteti ha akarja.. de egyszeruen nem tudom raszanni magam pedig zavar nagyon.

Lehet h o a fulbelovessel lesz igy. H mar nagyon betenne egy szep fulbevalot de nem birja raszanni magat a belovesre mert hiaba mondjak h pici fajdalom de o rosstul van a gondolattol is.

2017. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk a 3 hós oltás után lövik csak ki a babák fülét, mert akkor már kap tetanusz oltást is. A 3. és a 4. havi oltás között vittem, egy hangja sem volt, mikor lőtték neki.
2017. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem raktattam. 4 évesen kapott, mert kérte.
2017. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

3 honaposan még pont idoben vagytok, tenyleg annal jobb, minel hamarabb. En 1 honaposan mar kilovettetem mindket lanyomnak a fulet, nem bantam meg, meg sem ereztek szinte.

Egy hatranya van viszont: ilyen kiskorban konnyen kikapcsolodnak a fulbevalok a sok mozgasbol adodoan. Nekunk mar 3 fele fulbevalonk volt, karika, amerikai kapcsos, elol kapcsos es mindegyik kikapcsolodik.

2017. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!